Париж шаҳрида ўтаётган дзюдо бўйича “Катта дубулға” турнирининг иккинчи кунида Ўзбекистон терма жамоаси аъзоси Шаҳрам Аҳадов -73 кг вазн тоифасида бронза медалини қўлга киритгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 15:35, 04.02.2024. Ўқилди: 1450 марта. Фикрлар
Оғир вазн тоифасида WBA, WBO ва IBF йўналишлари бўйича жаҳон чемпиони Александр Усик ва WBC камари соҳиби Тайсон Фьюри жангнинг навбатдаги қолдирилиши учун жаримага тортилиши мумкин.
Киритилди: 12:43, 04.02.2024. Ўқилди: 1116 марта. Фикрлар
Супер оғир вазн тоифасида WBA Супер, IBF, WBO ва IBO камарлари соҳиби Олександр Усик ва WBC чемпиони Тайсон Фьюри мутлақ жаҳон чемпионлигининг янги санаси маълум бўлди.
Киритилди: 12:00, 04.02.2024. Ўқилди: 2123 марта. Фикрлар
Маҳмуд Муродовнинг UFC'даги навбатдаги жангида кутилмаган ҳолат юз берди.
Киритилди: 11:19, 04.02.2024. Ўқилди: 3650 марта. Фикрлар
Испаниянинг Ла Нусия шаҳрида “Boxam” халқаро турнири якунланди.
Киритилди: 09:10, 04.02.2024. Ўқилди: 2070 марта. Фикрлар
Дэвис кубоги жаҳон саралаш босқичининг биринчи раундидан ўрин олган Ўзбекистон – Польша терма жамоалари ўртасидаги баҳслар ортда қолди.
Киритилди: 18:43, 03.02.2024. Ўқилди: 1427 марта. Фикрлар
Аралаш яккакураш жангчиси Усмон Нурмагомедовнинг менежери Ризван Магомедов мижози навбатдаги жангини ҳамюрти Александр Шаблия билан ўтказишини айтди.
Киритилди: 12:15, 03.02.2024. Ўқилди: 1190 марта. Фикрлар
Хорватиялик боксчи Филип Хргович (17-0, 14 КО) жароҳат олган Тайсон Фьюрининг ўрнига Александр Усикка қарши жанг қилиши мумкин.
Киритилди: 09:45, 03.02.2024. Ўқилди: 1099 марта. Фикрлар
Испанияда ўтказилаётган "Boxam” халқаро турнири доирасида кеча 6 нафар боксчимиз ярим финал жангларини ўтказди.
Киритилди: 09:28, 03.02.2024. Ўқилди: 1815 марта. Фикрлар
Тайсон Фьюри Ар-Риёддаги машғулотда қошини ёриб олгани учун Усик билан жанги бошқа муддатга қолдирилмоқда.