Озарбайжон пойтахтида бўлиб ўтаётган бокс бўйича халқаро мусобақа ўзининг қизғин палласига кирмоқда.
Киритилди: 08:42, 31.03.2019. Ўқилди: 1572 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабар бериб ўтганимиздек, бугун ўзбек бокси тарихида илк маротаба Республикамиз бўйлаб катта FLASHMOB ташкил этилди.
Киритилди: 22:37, 30.03.2019. Ўқилди: 1231 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Маълумки, мамлакатимиз бўйлаб “Мен боксни танлайман” шиори остида флешмоб ўтказиш йўлга қўйилди.
Киритилди: 20:53, 30.03.2019. Ўқилди: 1602 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яхши биласиз, Ўзбекистон бокс федерацияси юртимизда спортнинг ушбу турини янада оммалаштириш йўлида керакли кенг кўламли ишларни амалга оширмоқда.
Киритилди: 16:44, 30.03.2019. Ўқилди: 1232 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни кунларда Озарбайжоннинг Боку шаҳрида бокс бўйича халқаро мусобақа давом этмоқда. Бугун турнирнинг чорак финал доирасидан ўрин олган беллашувлар якунланади.
Киритилди: 10:41, 30.03.2019. Ўқилди: 1513 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:41, 29.03.2019. Ўқилди: 4480 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:25, 29.03.2019. Ўқилди: 1311 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:56, 29.03.2019. Ўқилди: 1061 марта. Фикрлар сони: 1 та.
26-30 март кунлари Қозоғистоннинг Актобе шаҳрида бокс бўйича жаҳон ва Осиё чемпиони, Қозоғистон Республикасида хизмат кўрсатган спортчи Ғолиб Жафаров соврини учун халқаро турнир ташкил этилади.
Киритилди: 12:41, 24.03.2019. Ўқилди: 1248 марта. Фикрлар сони: 1 та.
26 мартдан 2 апрелга қадар Озарбайжон пойтахтида бокс бўйича “А” тоифага кирувчи “Буюк ипак йўли” номли нуфузли мусобақа бўлиб ўтади.
Киритилди: 11:49, 24.03.2019. Ўқилди: 1445 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳамюртимиз Элнур Абдураимов бугун Россиянинг Екатеринбург шаҳрида ташкил қилинган бокс кечасида ўзининг навбатдаги жангини ўтказди.
Киритилди: 17:28, 23.03.2019. Ўқилди: 2371 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввал хабар берганимиздек, ҳамюртларимиз БААнинг Абу-Даби шаҳрида ташкил этилган ақлий ривожланиши суст бўлганлар ўртасидаги бутунжаҳон ёзги махсус Олимпия ўйинларида иштирок этишди.
Киритилди: 10:01, 21.03.2019. Ўқилди: 1615 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳамюртимиз Баҳодир Жалолов бугун профессионал боксдаги бешинчи жангини ўтказди. АҚШнинг Калифорния штатида кечган баҳсда вакилимиз ўз устунлигини намойиш қилиб, якунда ҳам чиройли ғалабани тантана қилди.
Киритилди: 10:11, 16.03.2019. Ўқилди: 7543 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистонлик боксчи Исроил Мадримовнинг ватанга қайтадиган куни аниқ бўлди.
Киритилди: 22:50, 13.03.2019. Ўқилди: 5296 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Профессионал бокснинг нуфузли йўналиши саналган WBC февраль ойи учун янги рейтингини эълон қилди.
Киритилди: 11:53, 13.03.2019. Ўқилди: 3260 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бухоро – истеъдодлар маскани. Бошқа соҳалар қатори спортда ҳам дунёга машҳур чемпионлар талайгина.
Киритилди: 08:53, 13.03.2019. Ўқилди: 4206 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бокс бўйича Ўзбекистон аёллар терма жамоаси бугун Қозоғистоннинг Астана шаҳрига жўнаб кетди.
Киритилди: 17:42, 11.03.2019. Ўқилди: 1773 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун, 10 март куни ўзбекистонлик профессионал боксчи Исроил Мадримов иккинчи жангини ўтказиб муддатидан олдин ғалаба қозонди.
Киритилди: 06:44, 10.03.2019. Ўқилди: 18461 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун, 9 март куни ўзбекистонлик боксчи Исроил Мадримов профессионал боксдаги иккинчи жанги олдидан АҚШнинг Нью-Йорк шаҳрида вазн ўлчаш ва кўз уриштириш маросимида иштирок этди.
Киритилди: 23:07, 09.03.2019. Ўқилди: 4985 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Профессионал боксда омадли фаолият олиб бораётган юртдошимиз Шаҳрам Ғиёсовнинг кейинги жанги қачон ўтказилиши аниқ бўлди.
Киритилди: 20:04, 09.03.2019. Ўқилди: 5011 марта. Фикрлар сони: 1 та.