24-25 февраль кунлари пойтахтимизда енгил атлетика бўйича халқаро турнир ташкил қилинади.
Киритилди: 12:14, 21.02.2018. Ўқилди: 2017 марта. Фикрлар
Россия пойтахти Москва шаҳрида бадиий гимнастика бўйича Гран-При мусобақаси бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:01, 21.02.2018. Ўқилди: 2225 марта. Фикрлар
Малайзияда велосипед спорти бўйича Осиё чемпионати давом этмоқда.
Киритилди: 18:54, 20.02.2018. Ўқилди: 2038 марта. Фикрлар
16-20 февраль кунлари Малайзиянинг Куала-Лумпур шаҳрида эркаклар, аёллар ва ёшлар ўртасида велоспорт бўйича Осиё чемпионати бўлиб ўтди.
Киритилди: 18:39, 20.02.2018. Ўқилди: 1939 марта. Фикрлар
Бугун, 20 февраль куни Миллий олимпия қўмитасида Умид Аҳмаджонов Ўзбекистон спорт курашлари ассоциацияси вакилларини қабул қилди.
Киритилди: 18:18, 20.02.2018. Ўқилди: 1655 марта. Фикрлар
Оғир атлетика бўйича Ўзбекистон аёллар ва эркаклар терма жамоалари муҳим турнирлар олдидан ўқув-йиғин машғулотларини давом эттирмоқдалар.
Киритилди: 18:14, 19.02.2018. Ўқилди: 2002 марта. Фикрлар
2019 йилнинг март ойида илк маротаба велоспорт-шоссе йўналиши бўйича “2019 Asian Road & Para Cycling Championships” катталар ва ёшлар ўртасидаги халқаро мусобақа Ўзбекистонда ўтказилади
Киритилди: 13:17, 19.02.2018. Ўқилди: 3959 марта. Фикрлар
Бирлашган Араб Амирликларининг Фужайра шаҳрида таэквондо бўйича халқаро мусобақа якунига етди.
Киритилди: 21:59, 18.02.2018. Ўқилди: 2163 марта. Фикрлар
2005-2009 йилларда туғилган спортчилар ўртасида Ришод Собировнинг дзюдо клуби очилишига бағишланган мусобақа ташкил қилинди.
Киритилди: 19:12, 18.02.2018. Ўқилди: 2663 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Миллий олимпия қўмитаси Президенти Умид Аҳмаджонов вазиятга расман изоҳ берди.
Киритилди: 16:26, 17.02.2018. Ўқилди: 11418 марта. Фикрлар
Бокс бўйича Бутунжаҳон бокс сериясида (WSB) Ўзбекистон шарафини ҳимоя қилиб келаётган «Uzbek Tigers» жамоаси фаолиятини тўхтатиши мумкин.
Киритилди: 21:22, 16.02.2018. Ўқилди: 21317 марта. Фикрлар
Бокс бўйича Бутунжаҳон бокс сериясида Ўзбекистон шарафини «Uzbek Tigers» жамоаси ҳимоя қилаётганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 20:47, 16.02.2018. Ўқилди: 6791 марта. Фикрлар
Шу йилнинг 28 январь – 1 февраль кунлари бокс бўйича Ҳиндистонда ўтказилган “Indian Open” халқаро турнирида Ўзбекистон терма жамоаси аъзолари 5 та олтин ва 2 та кумуш медални қўлга киритиб, умумжамоа ҳисобида биринчи ўринни эгаллашган эди.
Киритилди: 18:21, 16.02.2018. Ўқилди: 5765 марта. Фикрлар
Туркиянинг Истанбул шаҳрида таэквондо бўйича нуфузли халқаро турнир ўтказилаётгани ҳақида хабар қилгандик.