Янги мавсумга тайёргарликнинг иккинчи босқичини пойтахтимизда ўтказаётган “Металлург” ўз таркибини уч нафар иқтидорли ёшлар билан тўлдирди.
Киритилди: 17:09, 30.01.2022. Ўқилди: 1282 марта. Фикрлар
Суперлига ва Осиё Чемпионлар лигаси янги мавсумига тайёргарликни давом эттираётган "Пахтакор" жамоаси бугун Қибрайдаги базасида "Дўстлик" клубига қарши майдонга чиқиб, йирик 6:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 17:07, 30.01.2022. Ўқилди: 1583 марта. Фикрлар
Ҳамюртимиз Остон Ўрунов ўтган йилнинг август ойида «Спартак»дан «Уфа» клубига ижара асосида кўчиб ўтганди.
Киритилди: 17:05, 30.01.2022. Ўқилди: 3223 марта. Фикрлар
Футзал бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси черногориялик футзалчиларга қарши ўйинда тўлиқ оқ рангда майдонга тушади, дарвозабонимиз эса сариқ ва қора либосда ҳаракатланади.
Киритилди: 16:56, 30.01.2022. Ўқилди: 2509 марта. Фикрлар
2022 йилнинг 29 январь куни футболга ихтисослашган айрим нашрлар ва ижтимоий тармоқларда “Навбаҳор” бош мураббийи Самвел Бабаян ҳамда футболчи Сардор Рашидов ўртасида 300 минг долларлик оғзаки келишувга эришилгани ҳақида хабарлар тарқалди.
Киритилди: 16:55, 30.01.2022. Ўқилди: 3282 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Футбол Ассоциацияси расмий Telegram канали миллий терма жамоамизнинг айни пайтдаги йиғинига жалб этилган легионер футболчиларнинг ТЖ, Суперлига ва хорижий клублардаги умумий натижаларини эълон қилди.
Киритилди: 14:31, 30.01.2022. Ўқилди: 2398 марта. Фикрлар
Янги мавсумга қизғин руҳда тайёргарликни давом эттираётган "Турон" машғулотлари куннинг икки вақтида "Ўзбекистон" ўйингоҳи захира майдонида ташкил этилмоқда.
Киритилди: 14:25, 30.01.2022. Ўқилди: 1088 марта. Фикрлар
Хорватияда ўзининг навбатдаги ўқув-йиғин машғулотларини олиб бораётган футзал бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси бугун йиғин доирасидаги ўзининг иккинчи ўйинини ўтказади.