19-тур доирасида бўлиб ўтган "Андижон"-"Сўғдиёна" жамоалари ўртасидаги учрашувдан сўнг, "Андижон" жамоаси бош мураббийи Александр Хомяков ўз шогирдларига қисқа муддатли таътил берган эди.
Киритилди: 08:28, 16.09.2019. Ўқилди: 2214 марта. Фикрлар
Киритилди: 07:54, 16.09.2019. Ўқилди: 7573 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси таклифи билан Осиё футбол конфедерацияси Президенти Шайх Салмон бин Иброҳим ал-Халифа Ўзбекистонга ташриф буюриши ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 08:07, 16.09.2019. Ўқилди: 3048 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигаси 19-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ҳамда “Пахтакор” ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида мезбонлар устози Андрей Канчельскис иштирок этди.
Киритилди: 02:08, 16.09.2019. Ўқилди: 4988 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигаси 19-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ҳамда “Пахтакор” ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Шота Арвеладзе иштирок этди.
Киритилди: 01:37, 16.09.2019. Ўқилди: 16569 марта. Фикрлар
Суперлига 19-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Қўқон-1912” жамоаси бош мураббийи вазифасини бажарувчиси Азиз Тўхтабоев қатнашди.
Киритилди: 23:58, 15.09.2019. Ўқилди: 2684 марта. Фикрлар
Суперлига 19-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Бунёдкор” устози Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 23:55, 15.09.2019. Ўқилди: 2737 марта. Фикрлар
Отабек Ғуломхўжаев бошчилигидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси айни кунларда Иорданияда йиғин ўтказмоқда.
Киритилди: 23:25, 15.09.2019. Ўқилди: 3847 марта. Фикрлар
"Локомотив" - "Металлург" ўйинидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Самвел Бабаян иштирок этди.
Киритилди: 23:23, 15.09.2019. Ўқилди: 2868 марта. Фикрлар
"Локомотив" - "Металлург" ўйинидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида бекободликлар бош мураббийи Андрей Шипилов иштирок этди.
Киритилди: 23:16, 15.09.2019. Ўқилди: 1885 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигаси 19-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ҳамда “Пахтакор” ўйини бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:20, 15.09.2019. Ўқилди: 4971 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигаси 19-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ҳамда “Пахтакор” ўйинининг биринчи бўлими якунланди.
Киритилди: 19:17, 15.09.2019. Ўқилди: 4502 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигасининг 19-тури доирасида "Локомотив" ўз уйида "Металлург"ни қабул қилмоқда.