31 октябрь куни "Пахтакор" олий лиганинг 28-турида "Машъал" меҳмони бўлади.
Киритилди: 17:39, 28.10.2015. Ўқилди: 3388 марта. Фикрлар
Хориж миллий чемпионатларида фаолият юритаётган ўзбекистонлик футболчилар ўз жамоаларининг асосий таркибида муҳим ўрин тутмоқдалар.
Киритилди: 17:36, 28.10.2015. Ўқилди: 2996 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, айни пайтда Ўзбекистон миллий терма жамоаси ярим ҳимоячиси Сардор Рашидов фаолиятини Қатарнинг “Ал Жайиш” жамоасида давом эттирмоқда.
Киритилди: 15:28, 28.10.2015. Ўқилди: 5494 марта. Фикрлар
Олий Лига 28-тур учрашувларини бошқариб борадиган ҳакамлар номи маълум бўлди. Мазкур тур учрашувлари 30-31 октябрь кунлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:21, 28.10.2015. Ўқилди: 5142 марта. Фикрлар
Ўзбекистон U-16 футболчи қизлар терма жамоаси айни дамда Осиё чемпионати финал босқичига тайёргарлик кўрмоқда.
Киритилди: 12:57, 28.10.2015. Ўқилди: 2097 марта. Фикрлар
Олий лига 28-тур доирасида «Сўғдиёна» - «Олмалиқ» учрашувларининг бошланиш вақтларига аниқлик киритилди.
Киритилди: 12:40, 28.10.2015. Ўқилди: 1930 марта. Фикрлар
Санжар Турсунов 27 октябрь куни Одессанинг "Черноморец" жамоасига қарши кечган Украина Кубогининг нимчорак учрашуви вақтида ирқчилик муносабатига дуч келди.
Киритилди: 12:16, 28.10.2015. Ўқилди: 3827 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси олий лига 28-турида “Андижон” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 11:01, 28.10.2015. Ўқилди: 3560 марта. Фикрлар
Украинанинг "Ворскла" жамоаси аъзоси, ўзбекистонлик 28 ёшли футболчи Санжар Турсунов 27 октябрь куни Одессанинг "Черноморец" жамоасига қарши кечган Украина Кубогининг нимчорак учрашуви вақтида ирқчилик муносабатига дуч келди.
Киритилди: 10:49, 28.10.2015. Ўқилди: 3781 марта. Фикрлар
Жаҳон чемпионати-2018 иккинчи саралаш босқичи, H гуруҳи 7-тур ўйинлари доирасидаги Ўзбекистон – КХДР ўртасидаги учрашувни эронлик ҳакамлар бригадаси бошқариб боради.
Киритилди: 10:33, 28.10.2015. Ўқилди: 6028 марта. Фикрлар
30-31 октябрь кунлари олий лигада 28-тур ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 22:13, 27.10.2015. Ўқилди: 3302 марта. Фикрлар
Олий Лиганинг сўнгги икки тур учрашувлари, 2014 йилги Ўзбекистон ноҳаваскор ва ярим профессионал футбол клублари ўртасидаги мусобақалар Регламентига 4-моддаси, 4.16.-бандига мувофиқ, бир вақтда бошланади.
Киритилди: 22:11, 27.10.2015. Ўқилди: 2304 марта. Фикрлар
Олий Лига-2015 тақвимида ўзгаришлар бўлди.
Киритилди: 21:28, 27.10.2015. Ўқилди: 2555 марта. Фикрлар
Бугун аёллар футболи бўйича Ўзбекистон Олий лигасида тур баҳслари бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:52, 27.10.2015. Ўқилди: 2923 марта. Фикрлар
Жамоамиз сафида кўп йиллардан буён тўп суриб келаётган ҳужумчи Маҳлиё Сариковага БААнинг Дубай шаҳрига тегишли “Ал-Ваҳда” клуби қизиқиш билдирмоқда.
Киритилди: 19:46, 27.10.2015. Ўқилди: 4098 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон биринчилигидаги иккинчи босқичнинг 14-тур баҳслари бўлиб ўтди. "Машъал-2" ўз майдонида "Косонсой"ни қабул қилди ва 2:0 ҳисобида ишончли ғалабага эришди.
Киритилди: 19:36, 27.10.2015. Ўқилди: 4223 марта. Фикрлар
Тошкент шаҳар чемпионатининг 11-турида академиямиз жамоалари РОЗКдан устун келишди.
Киритилди: 19:31, 27.10.2015. Ўқилди: 3442 марта. Фикрлар
Олий лига ўйинлари сарҳисоб палласига етиб келгаи сари , ўйинлар шиддати ҳам ошиб бормоқда.
Киритилди: 19:19, 27.10.2015. Ўқилди: 3112 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон Биринчилигининг 2-босқич, 14-тур учрашувлари якунланди.