“Қўқон-1912” – “Металлург” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида “Металлург” жамоаси бошлиғи Шавкат Саидов иштирок этди.
Киритилди: 17:48, 25.10.2015. Ўқилди: 2837 марта. Фикрлар
Киевнинг “Динамо” ҳамда Ўзбекистон миллий терма жамоаси собиқ ҳужумчиси Максим Шацких келишилган ўйинларда қатнашгани ҳақидаги айбловларни рад этди.
Киритилди: 17:27, 25.10.2015. Ўқилди: 3286 марта. Фикрлар
Бугун Ёшлар лигасида 27- тур учрашувлари якунига етди. Мазкур турда "ёш навбаҳорчилар" бухоролик тенгқурлари билан меҳмонда ўзаро куч синашиб, рақибга имкониятни бой бериб қўйишди.
Киритилди: 17:22, 25.10.2015. Ўқилди: 2967 марта. Фикрлар
Ёшлар лигасининг 27-турида жамоамиз "Динамо"дан 2:0 ҳисобида устун келди.
Киритилди: 17:21, 25.10.2015. Ўқилди: 3103 марта. Фикрлар
Ёшлар лигасининг 27-турида жамоамиз ўринбосарлари "Бунёдкор" билан куч синашишди.
Киритилди: 17:17, 25.10.2015. Ўқилди: 3343 марта. Фикрлар
Бугун Олий лиганинг 27-туридан ўрин олган 3 та учрашув бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:07, 25.10.2015. Ўқилди: 3321 марта. Фикрлар
Олий лига 27-тури доирасидаги марказий учрашув Қаршида “Насаф” ва “Бунёдкор” жамоалари иштирокида бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:50, 25.10.2015. Ўқилди: 3385 марта. Фикрлар
Кеча Сербия Супер Лигасида 15-тур учрашувларига старт берилди.
Киритилди: 13:43, 25.10.2015. Ўқилди: 2575 марта. Фикрлар
Биласиз, ҳамюртимиз Алишер Аҳмедов – ҳозирда Мальдив ороллари чемпионати иштирокчиси “Нью Радиант СК” жамоаси дарвозасини қўриқламоқда.
Киритилди: 12:14, 25.10.2015. Ўқилди: 3308 марта. Фикрлар
Ёшлар лигаси доирасида 27-тур баҳси бўлиб ўтди. Ғузорда воҳда дербиси мақоми остидаги учрашувда вакилларимиз 3:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 11:48, 25.10.2015. Ўқилди: 2402 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, айни пайтда Олий Лига-2015 ҳал қилувчи палласига кириб бормоқда.
Киритилди: 11:27, 25.10.2015. Ўқилди: 2862 марта. Фикрлар
Бу жамоаларнинг ўзаро учрашувлари хоҳ миллий чемпионат, хоҳ Ўзбекистон кубоги доирасида бўлсин, доимо шиддатли ва муросасиз кечган.
Киритилди: 11:25, 25.10.2015. Ўқилди: 2786 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 27-туридан ўрин олган марказий ўйин Қаршида “Насаф” ва “Бунёдкор” жамоалари ўртасида ўтказилади.
Киритилди: 11:20, 25.10.2015. Ўқилди: 3402 марта. Фикрлар
Ушбу учрашувнинг аҳамияти жамоамиз учун муҳим эди. Боиси мазкур ўйиндаги ғалаба ўринбосарларимизни турнир жадвалида икки поғона кўтарилишига замин яратарди.
Киритилди: 11:17, 25.10.2015. Ўқилди: 2250 марта. Фикрлар
Тан олиш керак, бугунги кунда юртимизда Қашқадарё футболи ўз ўрнини топиб бўлди. Воҳаликларнинг футболга бўлган меҳри ҳам баланд. Бу ерда амалга оширилган ва оширилаётган кенг кўламли ислоҳотлар эвазига бугун ютуқларга ҳам эришилмоқда.
Киритилди: 11:07, 25.10.2015. Ўқилди: 4269 марта. Фикрлар
Жароҳати сабаб узоқ муддатга сафдан чиққан Жамшид Искандеров аввалги спорт формасини аста-секин тиклаяпти.
Киритилди: 10:44, 25.10.2015. Ўқилди: 3745 марта. Фикрлар
Sports.ru сайтининг «Узбекская кухня» блоги футболимизни имкон қадар ёритиб бормоқда.
Киритилди: 10:40, 25.10.2015. Ўқилди: 5262 марта. Фикрлар
Олий Лига 27-тур доирасидан ўрин олган қизиқарли ўтиши кутилаётган матчлардан бири Олмалиқда “Олмалиқ” ва “Нефтчи” клублари ўртасида кечади.
Киритилди: 21:39, 24.10.2015. Ўқилди: 2617 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, айни дамга келиб Олий Лига ўйинлари ўзининг ҳал қилувчи палласига кириб улгурди.
Киритилди: 21:33, 24.10.2015. Ўқилди: 2810 марта. Фикрлар
Биласиз, Олий Лигада эртадан 27-тур учрашувлари старт олади.