Киритилди: 19:41, 19.10.2015. Ўқилди: 3074 марта. Фикрлар
"Машъал" эртага Олий лиганинг 26-турини ўз майдонида Самарқанднинг "Динамо"сига қарши ўтказади.
Киритилди: 19:35, 19.10.2015. Ўқилди: 2425 марта. Фикрлар
«UZREPORT TV» телеканали УЕФА Чемпионлар лигаси ўйинларининг тўғридан-тўғри трансляция қилишни давом эттиради.
Киритилди: 19:32, 19.10.2015. Ўқилди: 4162 марта. Фикрлар
Бугун Муборакда Олий лиганинг 26-тури олдидан "Машъал" - "Динамо" ёшлари баҳси бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:26, 19.10.2015. Ўқилди: 2163 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоасининг Баҳрайн устидан сафарда қозонган ғалабаси бундан салкам ўн йил муқаддам Италия футболида рўй берган ҳодисани эслатиб юборди.
Киритилди: 19:22, 19.10.2015. Ўқилди: 2768 марта. Фикрлар
Қатар Юлдузлар лигасининг 5-туридан ўрин олган “Ал Гарафа” – “Ал Жаиш” учрашуви бўлиб ўтди. Унда ҳамюртимиз Сардор Рашидов тўп тепаётган “Ал Жаиш” клуби сафарда ўйнашига қарамай, йирик 4:1 ҳисобида зафар қучди.
Киритилди: 18:36, 19.10.2015. Ўқилди: 3433 марта. Фикрлар
Олий лига 26-тур учрашувларида хизмат қилувчи ҳакамлар гуруҳи маълум бўлди.
Киритилди: 13:51, 19.10.2015. Ўқилди: 3792 марта. Фикрлар
“Насаф” ўз тарихида биринчи марта Ўзбекистон Кубоги соҳиби бўлди. Бундай ютуққа эришишда шубҳасиз мухлисларнинг ҳам катта ҳиссалари бор.
Киритилди: 11:46, 19.10.2015. Ўқилди: 3859 марта. Фикрлар
Игорь Сергеев жорий мавсум Ўзбекистон чемпионатининг энг яхши тўпурари бўлишга номзод футболчи. Бу йил унга рақобат туғдирадиган фақат бир ҳужумчи бор - Баҳриддин Ваҳобов.
Киритилди: 11:13, 19.10.2015. Ўқилди: 3339 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” ва “Насаф” жамоалари иштирокида Жиззах шаҳрида ўтказилган мамлакат кубоги финалида қаршиликлар ғолиб чиқишди.
Киритилди: 11:02, 19.10.2015. Ўқилди: 5745 марта. Фикрлар
“Насаф” профессионал футбол клуби ўз тарихида биринчи марта Ўзбекистон Кубоги соҳиби бўлди. Бу қувончли воқеа барча Қашқадарёлик футбол ихлосмандларини хурсанд қилгани каби, бизни ҳам жуда қувонтирди.