Киритилди: 14:45, 20.10.2015. Ўқилди: 4995 марта. Фикрлар
Жамоамиз ярим ҳимоячиси Эркин Бойдуллаевнинг сариқ карточкалари сони тўрттага етганлиги сабабли, футболчимиз Олий лиганинг 26-туридан ўрин олган "Сўғдиёна" билан бўладиган баҳсда майдонга туша олмайди.
Киритилди: 13:59, 20.10.2015. Ўқилди: 2254 марта. Фикрлар
“Насаф” жамоасининг Словениялик легионер химоячиси Рой Рок иккинчи даврада тиббий кўрик билан боғлиқ муоаммолар сабаб жамоага ёрдам бера олмаяпти.
Киритилди: 13:52, 20.10.2015. Ўқилди: 4425 марта. Фикрлар
"Машъал"нинг Қашқадарё иккинчи лигасида иштирок этадиган жамоалари вилоят чемпионатини якунлади. Бироқ жамоаларнинг кўплаб баҳслари қолдирилгани боис ҳал ҳамон чемпионат давом этади.
Киритилди: 13:47, 20.10.2015. Ўқилди: 4195 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Биринчилиги иккинчи давра иккинчи босқичи ўйинлари доирасида тур учрашувларига ташриф буюрмаганликлари учун Ўзбекистон Биринчилигида иштирок этувчи "Орол" ҳамда "Косонсой" клубларига нисбатан интизомий чоралар кўрилди.
Киритилди: 12:27, 20.10.2015. Ўқилди: 3537 марта. Фикрлар
"Насаф" жамоаси сардори ва етакчиси Артур Геворкян Ўзбекистон кубоги соҳибига айланганидан сўнг клуб расмий сайтига ўз таассуротлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 10:30, 20.10.2015. Ўқилди: 2921 марта. Фикрлар
21 октябрь куни олий лига 26-тури доирасида “Бунёдкор” ва “Пахтакор” жамоалари куч синашишади.
Киритилди: 23:56, 19.10.2015. Ўқилди: 5705 марта. Фикрлар
Эрон чемпионатида тўп сурадиган Ўзбекистон миллий терма жамоасига номзод футболчи — Фозил Мусаев якунланган ҳафтада жамоаси “Сепаҳон” билан “Сиёҳ” клубига қарши ўйинда майдонга тушди.
Киритилди: 21:58, 19.10.2015. Ўқилди: 2977 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, ҳар ҳафта биринчи лига жамоаларининг уй стадионларини таништириб боряпмиз. Бугун “Зомин” жамоасининг уй стадиони бўлмиш “Зомин” марказий ўйингоҳи ҳақида сўз юритамиз.