Ўзбекистон кубоги финал баҳсига борган сайин яқин вақт қолмоқда. Шуни инобатга олиб, финалга оид турли маълумотларни тақдим этишда давом этамиз.
Киритилди: 20:57, 15.10.2015. Ўқилди: 3546 марта. Фикрлар
Киритилди: 20:51, 15.10.2015. Ўқилди: 2502 марта. Фикрлар
Барчага маълумки, 17 октябр шанба куни Жиззахдаги “Суғдиёна” марказий стадионида “Бунёдкор” ва “Насаф” жамоалари иштирокидаги Ўзбекистон Кубоги финал учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 17:17, 15.10.2015. Ўқилди: 5201 марта. Фикрлар
Футбол мактаблари ўртасида Тошкент шаҳар чемпионати қизғин паллага кириб бормоқда.
Киритилди: 17:16, 15.10.2015. Ўқилди: 3063 марта. Фикрлар
Кеча Сербия Супер Лигасида 13-тур учрашувларига старт берилди.
Киритилди: 17:14, 15.10.2015. Ўқилди: 2613 марта. Фикрлар
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси ўз тарихида саккизинчи бор мамлакат кубоги финалига йўлланма олди.
Киритилди: 16:27, 15.10.2015. Ўқилди: 3552 марта. Фикрлар
Бугун Stadion.uz сайтида Викторина ўйинининг биринчи тури бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:52, 12.10.2015. Ўқилди: 3614 марта. Фикрлар
Ёшлар лигасининг 25-туридан ўрин олган "Насаф" - "Нефтчи" (2:0) учрашувидан сўнг ўринбосарларимиз бош мураббийи Рахматилла МУХАМЕДРАХИМОВнинг ўйин ҳақидаги фикрлари билан қизиқдик.
Киритилди: 13:48, 12.10.2015. Ўқилди: 2606 марта. Фикрлар
11 октябрь куни футбол клуби тарбияланувчилари ўртасида Тошкент шаҳар биринчилигининг 2-босқич 9-тур учрашувлари ўтказилди.
Киритилди: 13:40, 12.10.2015. Ўқилди: 2885 марта. Фикрлар
“Насаф” ва “Нефтчи” Ўзбекистон миллий чемпионатлари доирасида ҳозиргача ўзаро ўттиз етти маротаба рўбарў келишган.
Киритилди: 11:39, 12.10.2015. Ўқилди: 2966 марта. Фикрлар
"Насаф" сардори ва етакчиси Артур Геворкян Олий лиганинг 25-тури доирасидаги баҳс - “Насаф” – “Нефтчи” ўйинида иштирок этолмайди.
Киритилди: 07:28, 12.10.2015. Ўқилди: 3332 марта. Фикрлар
Xабарингиз бор, 17 октябрь куни Ўзбекистон Кубогининг финал учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 06:31, 12.10.2015. Ўқилди: 4632 марта. Фикрлар
Виктор Жалилов бош мураббийлигидаги Ўзбекистон олимпия терма жамоаси айни дамда Тошкентда йиғин ўтказмоқда.
Киритилди: 22:01, 11.10.2015. Ўқилди: 4009 марта. Фикрлар
Футбол бўйича XXIV миллий чемпионатимиз ҳам секин-аста ҳал қилувчи паллага кириб бормоқда.
Киритилди: 19:30, 11.10.2015. Ўқилди: 4376 марта. Фикрлар
Ёшлар лигасининг 25-турида ёш "аждарлар" ўз майдонларида "Нефтчи" ўринбосарлари билан куч синашишди ва ишончли ғалабани қўлга киритишди.
Киритилди: 19:29, 11.10.2015. Ўқилди: 3497 марта. Фикрлар
Stadion.uz сайтида яна Викторина ўйини йўлга қўйилмоқда.
Киритилди: 19:08, 11.10.2015. Ўқилди: 3433 марта. Фикрлар
Ёшлар лигаси пешқадами “Бунёдкор” 25-турда Самарқандга сафар қилди.
Киритилди: 19:05, 11.10.2015. Ўқилди: 2682 марта. Фикрлар
Бугун Тошкентдаги “Жар” стадионида Ўзбекистон олимпия терма жамоаси ҳамда “Навбаҳор” жамоалари ўртасида ўртоқлик учрашуви бўлиб ўтди.