Бугун “Суғдиёна” марказий стадиони анжуманлар залида Ўзбекистон Кубоги— 2015 финал учрашуви олдидан матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 18:01, 16.10.2015. Ўқилди: 4101 марта. Фикрлар
Эртага Ўзбекистон Кубоги финали. Бугун кубок финалининг меҳмон жамоаси бўлмиш “Насаф” футболчилари “Суғдиёна” стадионида машғулот ўтказишди.
Киритилди: 16:13, 16.10.2015. Ўқилди: 6486 марта. Фикрлар
Янги ҳафта футбол мухлисларига ёрқин таассуротлар совға қилиши кутилмоқда - шанба оқшомида Ўзбекистон кубогининг янги соҳиби аниқланади.
Киритилди: 16:02, 16.10.2015. Ўқилди: 4055 марта. Фикрлар
Бугун Олий лиганинг 25-тури доирасида қолган 6та ўйин бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:13, 16.10.2015. Ўқилди: 3598 марта. Фикрлар
Сайтимиз кечадан бошлаб янги хостинг марказига кўчганини маълум қиламиз. Бундай қарорга келишимизга маълум сабаблар бор эди.
Киритилди: 14:39, 16.10.2015. Ўқилди: 6674 марта. Фикрлар
Айни дамда футболимиз жамоатчилиги эътибори Ўзбекистон кубоги финал баҳсига қаратилгани сир эмас.
Киритилди: 14:07, 16.10.2015. Ўқилди: 2524 марта. Фикрлар
Ўзбек футболи тарбияланувчиси ҳисобланган Андрей Пятницкий «СЭ» нашрига берган интервьюсида Россия термасининг Евро-2016 финал раунди йўлланмасини қўлга киритишига шубҳа қилмаётганини таъкидлади.
Киритилди: 12:00, 16.10.2015. Ўқилди: 3883 марта. Фикрлар
Бир неча йил олдин «Бунёдкор» ОЧЛда илк бор қатнашаётганида шарҳловчининг «қалдирғочлар» бу турнирда биринчи марта ўйнаётгани, тажрибасизлиги панд бериши мумкинлиги ҳақидаги гапларидан кулгим қистаганди.