“Кўклар” ва “Қизиллар” ўртасида кечган ўйинда 2:2 ҳисоби қайд этилди.
Киритилди: 20:42, 09.10.2015. Ўқилди: 2922 марта. Фикрлар
Бугун Янгиерда "Машъал" ва "Сўғдиёна" жамоалари ўртасида назорат учрашуви бўлиб ўтди. Унда "Машъал" кичик ҳисобда ғалаба қозонди.
Киритилди: 19:47, 09.10.2015. Ўқилди: 2177 марта. Фикрлар
Сариқ карточкалари сони тўрттага етгани туфайли қуйидаги футболчилар Олий Лига 25-тур учрашувларини ўтказиб юборадилар.
Киритилди: 19:40, 09.10.2015. Ўқилди: 2767 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 17 октябрь куни Жиззахда “Бунёдкор” ва “Насаф” жамоалари ўртасида Ўзбекистон кубоги финал учрашуви ўтказилади.
Киритилди: 19:36, 09.10.2015. Ўқилди: 2847 марта. Фикрлар
Москванинг "Локомотив" жамоаси ўзбекистонлик футболчи Виталий Денисов билан шартномасини узайтирган. Бу ҳақда жамоа президенти Ольга Смородская ТАСC нашрига берган интервьюси чоғида маълум қилган.
Киритилди: 17:25, 09.10.2015. Ўқилди: 5046 марта. Фикрлар
Кеча ўзбек аҳли учун унитилмас кунлардан бири бўлди. Ўзбекистон терма жамоаси илк бор расмий учрашувда Баҳрайн устидан ғалаба қозониб, “қора анъанага” чек қўйди. Ғалаба бўлгандаям, 4:0 ҳисобидаги йирик ва ишончли бўлди.
Киритилди: 17:21, 09.10.2015. Ўқилди: 10502 марта. Фикрлар
Жиззахнинг “Сўғдиёна” жамоаси ўзиЖиззахнинг “Сўғдиёна” жамоаси ўзига ҳомий топди. Бу ҳақида клуб расмий твиттери хабар бермоқда.га ҳомий топди. Бу ҳақида клуб расмий твиттери хабар бермоқда.
Киритилди: 17:10, 09.10.2015. Ўқилди: 3443 марта. Фикрлар
Футболда ўсиш ёки пасайиш, аввало, ўша ўйинчининг ўзига боғлиқ. Кимдир тезда камол топиб, халқ орасида ном қозона бошлайди. Бошқаларга эса омад кечроқ кулиб боқади.
Киритилди: 16:43, 09.10.2015. Ўқилди: 3073 марта. Фикрлар
Бугун сифатли майдон футболнинг ажралмас бир бўлаги саналади. Гарчи, кейинги пайтларда айрим ўлкаларда сунъий яшил майдонлар барпо этилиб, ҳатто халқаро учрашувлар ўтказилаётган бўлса-да, ҳеч бир нарса табиий чим ўрнини боса олмайди.
Киритилди: 16:41, 09.10.2015. Ўқилди: 5013 марта. Фикрлар
Олий лигада қисқа танаффус бўлгани боис айни пайтда барча жамоалар ўз қароргоҳларида машғулотлар олиб боришмоқда.
Киритилди: 15:53, 09.10.2015. Ўқилди: 2628 марта. Фикрлар
Мамлакат миллий чемпионатида юзага келган танаффус пайтида ўйин амалиётига эга бўлиш учун ҳамшаҳарларимиз 10 октябрь куни пойтахтда “Локомотив”га қарши назорат учрашувини ўтказадиган бўлишди.
Киритилди: 15:05, 09.10.2015. Ўқилди: 3093 марта. Фикрлар
Келишилган ўйинларга қарши кураш нега бирданига кучайиб кетди? Билмайсизми? Тахминимизча, узоқ-яқин хориждаги тотализаторлар миллий чемпионатимиз ўйинларидаги ҳисобларга оид ставкаларни қабул қилмай қўйишган.
Киритилди: 14:20, 09.10.2015. Ўқилди: 3162 марта. Фикрлар
Қадрли футбол муҳлислари, миллий терма жамоамизнинг Осиё қитъасидан Жаҳон чемпионатига бериладиган йўланмани қўла киритиш учун квалификация ўйинларини ўтказиши сабабли, миллий чемпионатимизда вужудга келган танаффусдан жамоалар унумли фойдаланиш мақсадида ўз машғулотларини давом эттиришмоқда.
Киритилди: 14:17, 09.10.2015. Ўқилди: 3846 марта. Фикрлар
Олий лигада юзага келган танаффусдан фойдаланиб “Локомотив” эртага “Металлург”га қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушади. Бу ўйин ТТЙМИ стадионида бўлиб ўтади ва соат 15:30да бошланади.
Киритилди: 14:16, 09.10.2015. Ўқилди: 3932 марта. Фикрлар
Бугун “Севинч” жамоаси ўз майдонида XXI Ўзбекистон чемпионати 17-тур доирасидаги учрашувни Олмалиқ шаҳрининг “Олмалиқ W” жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 13:47, 09.10.2015. Ўқилди: 3520 марта. Фикрлар
Тбилисида "Пахтакор"нинг собиқ футболчиси Зураб Церетели хотирасига бағишланган юлдуз шон-шуҳрат хиёбонида очилди.
Киритилди: 12:47, 09.10.2015. Ўқилди: 2801 марта. Фикрлар
12 октябрь, душанба куни олий лига 25-тури доирасидаги “Динамо” – “Бунёдкор” учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:45, 09.10.2015. Ўқилди: 3034 марта. Фикрлар
Аввало саҳифамизни хушхабар билан бошласак. Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ-2018 турнирига 2-саралаш босқичи 5-турида Баҳрайн термаси билан баҳс олиб борди ҳамда 4:0 ҳисобида йирик ва ишончли ғалабани қўлга киритди.
Киритилди: 12:36, 09.10.2015. Ўқилди: 7763 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси ҳимоячиси Виталий Денисов Москванинг «Локомотив» клуби билан янги шартномага имзо чекди.
Киритилди: 11:25, 09.10.2015. Ўқилди: 4739 марта. Фикрлар
8 октябрда Ўзбекистон миллий терма жамоаси сафарда Баҳрайнни 4:0 ҳисобида мағлубиятга учратди.