Қўқонлик футбол мухлислари учун яхши хабар.
Киритилди: 09:39, 31.07.2015. Ўқилди: 4478 марта. Фикрлар
Киритилди: 09:22, 31.07.2015. Ўқилди: 2575 марта. Фикрлар
Хабар бериб ўтганимиздек, бугун 31 июль куни “Локомотив” сафига келиб қўшилган футболчилар (Иван Нагаев ва Мўйдин Мамазулумов)ни ОАВ ходимларига таништирмоқчи эдик.
Киритилди: 08:16, 31.07.2015. Ўқилди: 3233 марта. Фикрлар
Эртага Ўзбекистон Кубогининг ярим финал босқичи учун қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтади. Қуръада дастлабки учрашувда қайси жамоа мезбон бўлишига ойдинлик киритилади.
Киритилди: 07:21, 31.07.2015. Ўқилди: 6034 марта. Фикрлар
Иккинчи даврада жамоамиз сафига келиб қўшилган футболчилар бўлди. Ўтган мавсумларда жамоамиз шарафини ҳимоя қилган ва йил бошида "Бунёдкор" билан шартнома имзолаган Мирзоҳид Ғофуров иккинчи даврада яна "Машъал"га қайтди.
Киритилди: 22:50, 30.07.2015. Ўқилди: 3347 марта. Фикрлар
Жамоамизга иккинчи даврада таклиф этилган футболчиларни тақдимот маросими ўтказилади.
Киритилди: 22:46, 30.07.2015. Ўқилди: 3372 марта. Фикрлар
Муборакнинг «Машъал» клуби дарвозабони Санжар Қувватов «Футбол Экспресс» газетасига интервью берар экан, «Динамо» жамоаси посбони украиналик Андрей Мельничукни Олий Лигадаги энг кучли легионер дарвозабон деб атади.
Киритилди: 22:43, 30.07.2015. Ўқилди: 3169 марта. Фикрлар
2 август куни Қўқондаги “Марказий” ўйингоҳда Олий лиганинг 16-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Динамо” учрашув бўлиб ўтишидан хабарингиз бор.