Тажрибали ҳужумчи Павел Саломин айни пайтда “НБУ-Осиё” жамоаси машғулотларига келиб қўшилди.
Киритилди: 13:41, 28.07.2015. Ўқилди: 4762 марта. Фикрлар
Киритилди: 13:29, 28.07.2015. Ўқилди: 3283 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси Тошкентда йиғинни якунлади.
Киритилди: 13:27, 28.07.2015. Ўқилди: 4281 марта. Фикрлар
Шу кунларда олий лига жамоалари иккинчи давра баҳсларига тайёргарликни давом эттиришяпти. «Локомотив» клуби Австрияда, «Олмалиқ» Туркияда, қолган клублар эса ўз қароргоҳлари ва айримлари Тошкентда ўқув-машғулот йиғинларини ташкил этишган.
Киритилди: 11:45, 28.07.2015. Ўқилди: 4390 марта. Фикрлар
"Манчестер Юнайтед" ва Криштиану Роналду. Бу клуб ва футболчи ўртасида узилмас ришталар бор, албатта.
Киритилди: 11:27, 28.07.2015. Ўқилди: 8429 марта. Фикрлар
Айни дақиқаларда Ўзбекистон Футбол Федерациясининг мажлислар залида Биринчи Лига 2-босқич ўйинларига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 11:21, 28.07.2015. Ўқилди: 3600 марта. Фикрлар
Бахром Норсафар бошчилик қилаётган Ўзбекистон U-16 аёллар терма жамоаси Хитойда бўлиб ўтаётган халқаро турнирда иштирокини бошлади.
Киритилди: 20:33, 27.07.2015. Ўқилди: 14828 марта. Фикрлар
Футзал бўйича клублар ўртасидаги Осиё чемпионатига бу йил Эроннинг Исфаҳон шаҳри мезбонлик қилади. “Локомотив” ушбу чемпионатда Ўзбекистоннинг ўтган йилги чемпиони сифатида иштирок этади.
Киритилди: 19:02, 27.07.2015. Ўқилди: 5008 марта. Фикрлар
Биз Ўзбекистон миллий терма жамоасининг бошқа қитъа вакиллари устидан қозонган 6 та ажойиб ғалабалари ҳақида сўз юритишни жоиз деб топдик.
Киритилди: 18:50, 27.07.2015. Ўқилди: 9418 марта. Фикрлар
Олий лигада чемпионлик учун кураш олиб бораётган “Локомотив” мавсумнинг иккинчи ярмига тайёргарликни Австрияда олиб борди.