Ўзбекистон Биринчилиги клублари Ўзбекистон Кубоги чорак финалида иштирок этаётгани боис Ўзбекистон Биринчилиги биринчи босқич тақвимига ўзгартириш киритилди.
Киритилди: 12:05, 30.06.2015. Ўқилди: 3562 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ-2018 саралаш босқичи доирасида КХДРга ютқазиб қўйиши оқибатида Миржалол Қосимов истеъфога чиқди.
Киритилди: 19:28, 29.06.2015. Ўқилди: 12225 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси, 26 ва 27 июнь кунлари пойтахтда Грузия терма жамоасига қарши иккита ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 18:09, 29.06.2015. Ўқилди: 4237 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 17:44, 29.06.2015. Ўқилди: 7650 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Ўз қудратини ҳис қилиш, ўша қудрат даражасини етарлича холис баҳолай олиш инсонга улкан ишонч бағишлайди. Ҳар бир киши шу ишонч кўламидан келиб чиқиб, ўз зиммасига юкланган миссияни бажаради.
Киритилди: 15:29, 29.06.2015. Ўқилди: 5150 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Соғлиғидаги муаммолар туфайли Ўзбекистон миллий терма жамоасидан истеъфога чиққан Миржалол Қосимов тез орада яна футболга қайтиши мумкин.
Киритилди: 20:37, 28.06.2015. Ўқилди: 15148 марта. Фикрлар сони: 45 та.
Киритилди: 20:22, 28.06.2015. Ўқилди: 5168 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Дунганинг гапларини Умар Мўманий қуйидагича карикатура орқали қуйидагича акс эттирди.
Киритилди: 18:31, 28.06.2015. Ўқилди: 6223 марта. Фикрлар сони: 6 та.
23 июнь куни ўзбек футболида тарихий ўзгаришлар рўй берди: шу пайтгача миллий терма жамоани бошқариб келган Миржалол Қосимов ЎФФдаги навбатдаги йиғилишдан сўнг лавозимини бошқа бир мутахассис - Самвел Бабаянга топширди.
Киритилди: 13:53, 28.06.2015. Ўқилди: 6275 марта. Фикрлар сони: 18 та.
«Сўғдиёна» футбол клуби жамоа катта мураббийи Руслан Ахмедовнинг волидаи муҳтарамаси вафот этганлиги муносабати билан чуқур таъзия изҳор қилади.
Киритилди: 12:44, 28.06.2015. Ўқилди: 4280 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Мен журналист бўлишим билан бир қаторда мухлисман ҳам. Менинг ҳам ўз суюкли жамоаларим ва футболчиларим бўлган.
Киритилди: 10:14, 28.06.2015. Ўқилди: 13839 марта. Фикрлар сони: 22 та.