Ўзбекистон чемпионатининг 4-тур учрашувлари ўз ниҳоясига етди. Биз барча учрашувлардаги энг яхши футболчилар ҳақидаги маълуморни сизларга тақдим этамиз.
Киритилди: 20:42, 14.04.2015. Ўқилди: 4853 марта. Фикрлар
Қорақалпоғистонлик мухлислар томонидан Месси дея эътироф этиладиган Азамат Илясов “Обод” (2:1)га қарши учрашувнинг энг яхши ўйинчиларидан бирига айланди. Биз ўйиндан сўнг Азаматнинг фикрлари билан қизиқдик.
Киритилди: 19:39, 14.04.2015. Ўқилди: 7725 марта. Фикрлар
Ушбу футболчи билан бир неча бор суҳбатлашишга муяссар бўлдим. У олийжаноб, соддадил, ажойиб ҳамсуҳбат, камтар ва кўнгли очиқ инсон. Умуман олганда унинг ижобий сифатлари ҳақида соатлаб гапириш мумкин. Унинг ўйинини завқ билан томоша қиласиз.
Киритилди: 19:36, 14.04.2015. Ўқилди: 9469 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионати 1-лигасининг 3-тур учрашувида Нукуснинг “Орол” жамоаси Тошкент шаҳрининг “Обод” клубини қабул қилди
Киритилди: 19:21, 14.04.2015. Ўқилди: 4946 марта. Фикрлар
Ўтган дам олиш кунлари хорижда тўп сураётган бир қатор ўзбекистонлик футболчилар ўз жамоалари сафида майдонга тушишди.
Киритилди: 16:43, 14.04.2015. Ўқилди: 5408 марта. Фикрлар
Олий лига 4-турини якунлаб берган баҳсда “Бунёдкор” сафарда “Локомотив”га имкониятни бой берди.
Киритилди: 14:51, 14.04.2015. Ўқилди: 7235 марта. Фикрлар
16-18 апрель кунлари Олий Лига 5-тур баҳслари бўлиб ўтади. Ушбу учрашувларни қуйидаги ҳакам ва назоратчилар бошқариб боришади.
Киритилди: 12:48, 14.04.2015. Ўқилди: 4023 марта. Фикрлар
Олий лига 5-тури доирасида "Сўғдиёна" - "Металлург" учрашвуви Янгиер шаҳриа бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:20, 14.04.2015. Ўқилди: 2935 марта. Фикрлар
“Оқ-тепа” Ўзбекистон Биринчилигининг 3-тур учрашувида “Хотира-79” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 22:43, 13.04.2015. Ўқилди: 3607 марта. Фикрлар
"Манчестер Юнайтед" ўз майдонида "Манчестер Сити" устидан ишончли ғалабани қўлга киритди. Луи ван Гал жамоаси ҳақиқий кучини ҳамшаҳарларига кўрсатишди.
Киритилди: 21:38, 13.04.2015. Ўқилди: 8911 марта. Фикрлар
Россия чемпионатининг 23-турида ҳамюртимиз Виталий денисов тўп сураётган Москванинг “Локомотив” жамоаси “Урал” меҳмони бўлди ва 2:0 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 20:25, 13.04.2015. Ўқилди: 5045 марта. Фикрлар
"Локомотив" ва "Бунёдкор" жамоалари ўртасидаги ўйиндан сўнг матбуот анжумани ташкил этилди. Унинг иккинчи қисмида "темирйўлчилар" бош мураббийи Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 18:11, 13.04.2015. Ўқилди: 6314 марта. Фикрлар
"Локомотив" ва "Бунёдкор" жамоалари ўртасидаги ўйиндан сўнг матбуот анжумани ташкил этилди. Унда дастлаб "қалдирғочлар" бош мураббийи Сергей Лушчан иштирок этди.
Киритилди: 17:56, 13.04.2015. Ўқилди: 5376 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 4-тур учрашувлари бўлиб ўтди. Ҳар бир ўйиндан кейин матбуот анжуманлари ўтказилиб, унда мураббийлар ўйин ҳақидаги фикрларини билдириб ўтишлари ҳеч кимга сир эмас. Биз эса ана шу фикрлар орасидаги энг сара 5 тасини эътиборингизга ҳавола этами
Киритилди: 17:55, 13.04.2015. Ўқилди: 3824 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионати Олий лиганинг 4-туридан ўрин олган "Локомотив" ва "Бунёдкор" жамоалари ўртасидаги ўйинда Вадим Абрамов шогирдлари ишончли ғалабани қўлга киритди.
Киритилди: 17:41, 13.04.2015. Ўқилди: 7196 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионати Олий лиганинг 4-туридан ўрин олган "Локомотив" ва "Бунёдкор" жамоалари ўртасидаги ўйин бошланишига кўп вақт қолмади.
Киритилди: 15:11, 13.04.2015. Ўқилди: 5916 марта. Фикрлар
Бугун Олий лиганинг 4-тури доирасида марказий ўйин пойтахтимиздаги ТТЗ даҳасида бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:25, 13.04.2015. Ўқилди: 6231 марта. Фикрлар
«Бухоро»-«Насаф» (0:2) учрашувидан сўнг ташкиллаштирилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Бухоро” бош мураббийи Александр МОЧИНОВ ташриф буюрди.
Киритилди: 11:50, 13.04.2015. Ўқилди: 3723 марта. Фикрлар
Навоийдаги баҳсдан сўнг ҳар икки жамоа вакиллари матбуот анжуманида иштирок этишди.