Биринчи лиганинг дастлабки учрашувлари старт олди. “Локомотив-БФК” майдонида “Зомин”га қарши тўп сурди
Киритилди: 20:18, 04.04.2015. Ўқилди: 4651 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионати 1-лигасининг дастлабки турида Нукуснинг “Орол” жамоаси Қашқадарё вилоятининг “Аланга” клубини қабул қилиб йирик ҳисобдаги ғалабага эришди.
Киритилди: 19:39, 04.04.2015. Ўқилди: 5365 марта. Фикрлар
Бугун Бекободда Олий лига 3-тури доирасид "Металлург" - "Машъал" учрашувидан сўнг (1:0) бекободликлар бош мураббийи Рустам Мирсодиқов журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 19:50, 04.04.2015. Ўқилди: 3076 марта. Фикрлар
Бугун Бекободда Олий лига 3-тури доирасид "Металлург" - "Машъал" учрашувидан сўнг (0:1) муборакликлар бош мураббийи Александр Хомякоа журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 19:33, 04.04.2015. Ўқилди: 3045 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон Биринчилигининг янги мавсумига старт берилди.
Киритилди: 18:48, 04.04.2015. Ўқилди: 3523 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 3-тур ўйинлари якунига етди. Бугунги ўйинлар ҳам анча қизиқарли кечди.
Киритилди: 18:36, 04.04.2015. Ўқилди: 4067 марта. Фикрлар
Ҳамюртимиз Асрор Ғофуровнинг Туркия чемпионатида тўп сураётгани ҳақида хабар берган эдик. Имкон борича, чет мамлакатларда фаолият олиб бораётган ҳамюртларимиз ҳақида маълумот бериб боришга ҳаракат қиляпмиз.
Киритилди: 17:11, 04.04.2015. Ўқилди: 6653 марта. Фикрлар
2 апрель, пайшанба куни «Динамо» марказий стадиони анжуманлар залида «Динамо» жамоаси аъзолари ва мухлислар иштирокида учрашув ташкил этилди.
Киритилди: 15:39, 04.04.2015. Ўқилди: 3127 марта. Фикрлар
Бугун Олий лиганинг 3-тури доирасида 4та ўйин бўлиб ўтади. Учта ўйин соат 16:00да бошланса, яна битта баҳс 17:00га белгиланган. Ўйинларда юз бераётган воқеаларни онлайн тарзда эътиборингизга ҳавола этиб борамиз.
Киритилди: 15:19, 04.04.2015. Ўқилди: 5513 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 3-турида "Насаф" ўз майдонида чемпионат дебютанти "Қўқон-1912"ни йирик ҳисобда мағлуб этди (3:0).
Киритилди: 13:24, 04.04.2015. Ўқилди: 5634 марта. Фикрлар
«Оқ-тепа» янги мавсумни «Nike» формасида ўйнайди Куни кеча ўтказилган мавсум олди матбуот анжуманида «Оқ-тепа»нинг янги мавсумда фойдаланадиган формалари ОАВ ходимларига таништирилди.
Киритилди: 13:08, 04.04.2015. Ўқилди: 3413 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси (U20) кеча Янги Зеландия ёшлари билан ўртоқлик ўйинини ўтказди. Фарғона стадионида бўлиб ўтган ўйин Ҳайдаров шогирдларининг минимал ҳисобдаги ғалабаси билан тугади.
Киритилди: 13:03, 04.04.2015. Ўқилди: 8455 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ва Янги Зеландия ёшлар терма жамоаси дастлабки ўртоқлик учрашувини ўтказишди. Фарғонада бўлиб ўтган дастлабки ўйинда Равшан Ҳайдаров шогирдлари ғалаба қозонишди (1:0).
Киритилди: 01:43, 04.04.2015. Ўқилди: 4589 марта. Фикрлар
Бугун куним Фарғонада ўтди. Ўзбекистон Футбол Федерацияси делегацияси таркибида Ўзбекистон ва Янги Зеландия ёшлар терма жамоаларининг ўртоқлик учрашувига бориб келдик.
Киритилди: 01:23, 04.04.2015. Ўқилди: 6036 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ва Янги Зелендия ёшлар терма жамоалари ўртасидаги баҳс якунига етганидан сўнг меҳмонлар устози Даррен Базели билан “Рухсор” ТРК ижодкорлари суҳбат қуришга муваффақ бўлишди.
Киритилди: 00:58, 04.04.2015. Ўқилди: 6306 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон чемпионатининг 3-турида “Пахтакор” “Бухоро”ни 3:1 ҳисобида мағлуб этди.
Киритилди: 22:13, 03.04.2015. Ўқилди: 3092 марта. Фикрлар
«Сўғдиёна» — «Локомотив» ўртасидаги ўйиндан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманида Даврон Файзиев қатнашди.
Киритилди: 22:03, 03.04.2015. Ўқилди: 2957 марта. Фикрлар
«Сўғдиёна» — «Локомотив» ўртасидаги ўйиндан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманида Вадим Абрамов қатнашди.
Киритилди: 22:01, 03.04.2015. Ўқилди: 6614 марта. Фикрлар
Ўйиндан кейинги матбуот анжуманида ҳар икки жамоа бош мураббийи ОАВ вакиллари саволларига жавоб қайтарди.