“Пахтакор” клуби мураббийлар штаби 20 декабрга қадар футболчиларга дам беришга қарор қилишди. Декабрнинг охирги кунларида эса жамоа тиббий кўрикдан ўтиш ва машғулотларнинг биринчи босқичини бошлаш учун йиғилади.
Киритилди: 09:22, 13.11.2013. Ўқилди: 2435 марта. Фикрлар
“Нефтчи” жамоаси мавсумни 9-ўринда якунлаганидан хабарингиз бор. Фарғоналиклар ўтказилган 26 учрашувдан кейин 30 очко жамғаришди.
Киритилди: 09:10, 13.11.2013. Ўқилди: 3521 марта. Фикрлар
Футзал бўйича ҳаваскор жамоалар ўртасидаги Тошкент шаҳар чемпионати мусобақалари жорий йилдан эътиборан яна Ўзбекистон Футзал Ассоциацияси байроғи остида ўтказилади.
Киритилди: 22:49, 12.11.2013. Ўқилди: 2846 марта. Фикрлар
19-22 ноябрь кунлари Самарқанд шаҳрида футзал бўйича XVIII Ўзбекистон Чемпионати 1-босқич 2-тур учрашувлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 22:35, 12.11.2013. Ўқилди: 3138 марта. Фикрлар
Октябрь ойида футзал бўйича Ўзбекистон чемпионати 1-босқич 1-тур учрашувлари старт олди. Тур учрашувлари бу қадар ёрқин ва қизиқарли ўтишини кўпчилик кутмаган эди.
Киритилди: 14:19, 12.11.2013. Ўқилди: 3727 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол федерацияси президенти Мираброр Усмонов 2013 йилги мавсумда Олий лигада бронза медалга сазовор бўлган “Насаф” футбол клуби жамоасини муборакбод этди.
Киритилди: 10:07, 12.11.2013. Ўқилди: 2875 марта. Фикрлар
Мамлакатимизда 2013 йил футбол мавсуми ҳам ўз ниҳоясига етди. Энди янги 2014 йил мавсумигача анча кутишимизга тўғри келади. Ўтган мавсумни сарҳисоб қилишга эса вақт анча етарли.
Киритилди: 09:49, 12.11.2013. Ўқилди: 3753 марта. Фикрлар
Олий лига клубларининг 1999-2000 йилларда таваллуд топган тайёрлов гуруҳлари ўртасидаги мусобақа якунига етди.
Киритилди: 00:54, 12.11.2013. Ўқилди: 3720 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси 8 ноябрь куни олий лига доирасидаги ўзининг сўнгги учрашувини “Сўғдиёна”га қарши ўтказди.
Киритилди: 00:28, 12.11.2013. Ўқилди: 3591 марта. Фикрлар
Ортда қолган 2013 йилги чемпионатнинг қизиқарли маълумотларини етказишда давом этамиз.
Киритилди: 00:23, 12.11.2013. Ўқилди: 4497 марта. Фикрлар
Юртимизда яна бир футбол мавсуми якунланди.
Киритилди: 18:02, 11.11.2013. Ўқилди: 3321 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол федерацияси президенти Мираброр Усмонов 2013 йилги Ўзбекистон кумуш медаллари сохиби – «Локомотив» ФКга табрикнома юборди.
Киритилди: 11:18, 11.11.2013. Ўқилди: 2824 марта. Фикрлар
"Гулистон" бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов "Қизилқум"га қарши кечган Олий лиганинг сўнгги тур учрашувидан кейин ўз фикрларини билдирар экан, сирдарёлик мухлислар ҳақида жуда илиқ фикрларни билдирди.
Киритилди: 10:24, 11.11.2013. Ўқилди: 3761 марта. Фикрлар
Куни кеча «Оқ-тепа» ярим ҳимоячиси Бобур Абдураҳмонов «Аср Футболи» газетаси мухбирига интервью берди. Қуйида суҳбатнинг клубга тегишли қисмини ўқишингиз мумкин.
Киритилди: 10:15, 11.11.2013. Ўқилди: 4095 марта. Фикрлар
Ортда қолган мавсумда ўз майдонида энг кўп очко жамғарган жамоа чемпионатнинг бронза медали совриндори – “Насаф” бўлди.
Киритилди: 09:49, 11.11.2013. Ўқилди: 3809 марта. Фикрлар
Мамлакат чемпионлигини “Пахтакор”дан қайтариб олган бунёдкорчилар сафар учрашувларини бошқаларга нисбатан кучли ўтказишди.
Киритилди: 09:45, 11.11.2013. Ўқилди: 3288 марта. Фикрлар
2013 йил футбол мавсуми ҳам тарих саҳифаларидан жой олди. Мавсум кимгадир омад келтирди, ким учун эса муваффақиятсизлик.
Киритилди: 09:36, 11.11.2013. Ўқилди: 3056 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, “Нефтчи” жамоаси ўринбосарлари ёшлар лигасида учинчи ўринни қўлга киритишди. Мазкур мусобақада жамоамиз 49 очко жамғарди ва рақиб дарвозасига 50 та тўп киритди.
Киритилди: 09:17, 11.11.2013. Ўқилди: 2829 марта. Фикрлар
Кеча Тачмурод Агамуродов "Бухоро" жамоасини тарк этди. Мураббийлар штабидаги ўзгаришлар бу билан чекланиб қолгани йўқ.
Киритилди: 14:19, 10.11.2013. Ўқилди: 4821 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг Vesti.kz сайти Премьер-лиганинг энг яхши футболчисини аниқлаш борасида сўровнома ўтказмоқда. Танлаб олинган 11 нафар футболчи орасида ўзбекистонлик футболчилар — Темур Кападзе ва Александр Гейнрих ҳам бор.