Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси мавсум бошидан буён ойнинг энг яхшиларини аниқлаш учун ўтказиб келаётган сўровномасини давом эттиради.
Киритилди: 10:48, 09.10.2018. Ўқилди: 4625 марта. Фикрлар
Киритилди: 10:18, 09.10.2018. Ўқилди: 2256 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси юртимизда футболни оммалаштириш, болалар футболини ривожлантириш, терма жамоаларимизга муносиб номзодларни етказиб бериш мақсадида турли чора-тадбирларни амалга оширмоқда.
Киритилди: 09:55, 09.10.2018. Ўқилди: 2088 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан 5 та ёш тоифасидаги футболчилар ўртасидаги Ўзбекистон чемпионати ўтказилаётгани ҳақида хабар берган эдик. ЎФА майдонида ўтказилаётган мусобақанинг 3-босқич 1-тур ўйинлари бўлиб ўтди..
Киритилди: 09:52, 09.10.2018. Ўқилди: 1980 марта. Фикрлар
FUTBOL TV бугун, 9 октябрь куни қуйидаги кўрсатувларни эфирга узатади.
Киритилди: 07:49, 09.10.2018. Ўқилди: 10646 марта. Фикрлар
2018 йил – ўзбек футболи учун улкан ислоҳотлар йили сифатида футболимиз тарихидан ўрин олмоқда.
Киритилди: 07:29, 09.10.2018. Ўқилди: 3380 марта. Фикрлар
19-20 октябрь кунлари Ўзбекистон Суперлигасида 26-тур учрашувлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 22:45, 08.10.2018. Ўқилди: 4804 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси Истанбул орқали Испаниянинг Эстепона шаҳрига етиб келди. Мазкур шаҳарда Отабек Ғуломхўжаев бошчилик қилаётган жамоа 10 кун давомида истиқомат қилади ва 3 та халқаро ўртоқлик ўйинида майдонга тушади.
Киритилди: 21:14, 08.10.2018. Ўқилди: 5544 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, жорий йилнинг апрель ойида Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси раҳбарияти Мадрид шаҳридаги Ла Лига қароргоҳида бўлиб, ташкилот раҳбарияти билан учрашган ва учрашув давомида икки томонлама ҳамкорлик бўйича келишувга эришилганди.
Киритилди: 18:27, 08.10.2018. Ўқилди: 5003 марта. Фикрлар
Отабек Ғуломхўжаев мураббийлигидаги Ўзбекистон U-17 терма жамоаси Малага шаҳрида ўтказиладиган халқаро мусобақада иштирок этиш учун Испанияга жўнаб кетгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 17:58, 08.10.2018. Ўқилди: 3081 марта. Фикрлар
Футбол бўйича аёллар жамоалари ўртасида ўтказилаётган мамлакат чемпионати Суперлига баҳслари секин-аста ҳал қилувчи паллага кириб бормоқда. Жамоалар 23-тур доирасидан ўрин олган учрашувларни якунлашди.
Киритилди: 16:32, 08.10.2018. Ўқилди: 2849 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ўйинлари сабаб, миллий чемпионатда юзага келган танаффусдан фойдаланган ҳолда “Қўқон-1912” жамоаси футболчиларига қисқа муддатли таътил берилган эди.
Киритилди: 16:10, 08.10.2018. Ўқилди: 3245 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан 5 та ёш тоифасидаги футболчилар ўртасидаги Ўзбекистон чемпионати ташкил этилгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 15:22, 08.10.2018. Ўқилди: 2053 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 25-тур доирасидаги 3 октябрь куни Тошкентда “Бунёдкор” клубига қарши кечган учрашувдан сўнг, жамоа аъзолари қисқа муддатли таътилга чиқишганди.
Киритилди: 14:31, 08.10.2018. Ўқилди: 3787 марта. Фикрлар
Кеча Тошкент вилоятидаги “Дўстлик” стадионида аёллар футболи бўйича Ўзбекистон чемпионатининг 23-тур ўрин олган “Локомотив –W” – “Қўқон-1912 –W” учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:47, 08.10.2018. Ўқилди: 2204 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси Спорт бошқармаси бир неча учрашувлар якунига кўра сариқ карточкалари сони тўрттага етган ва навбатдаги тур ўйинларини ўтказиб юбориши лозим бўлган футзалчилар рўйхатини маълум қилди.
Киритилди: 11:57, 08.10.2018. Ўқилди: 2249 марта. Фикрлар
Терма жамоалар учрашувлари билан боғлиқ танаффус даврида “Пахтакор” иккита учрашувида майдонга тушади.