Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси бугун Туркия йиғини доирасидаги ўзининг иккинчи назорат учрашувини ўтказади.
Киритилди: 04:06, 19.07.2014. Ўқилди: 4421 марта. Фикрлар
Кеча “Пахтакор” жамоасининг Қибрайдаги жойлашган қароргоҳида иккинчи даврага таёргарлик доирасида “Бухоро” жамоасига қарши назорат учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 10:41, 17.07.2014. Ўқилди: 4560 марта. Фикрлар
Бугун "Навбаҳор" давралар оралиғидаги ўзининг учинчи назорат ўйинини Жиззахнинг “Сўғдиёна” клубига қарши ўтказди. Ҳужумларга бой бўлган беллашувда жами еттита гол урилди.
Киритилди: 21:00, 16.07.2014. Ўқилди: 3252 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби мамлакат чемпионатининг биринчи турига тайёргарликни Бухорода олиб бормоқда.
Киритилди: 12:04, 11.03.2014. Ўқилди: 4278 марта. Фикрлар
Бугун “Насаф” жамоаси Қизилтепа туманидаги янги бунёд этилган “Дўстлик” стадионида “Қизилқум” жамоасига қарши назорат учрашувида майдонга тушди. Энг қизиқарлиси “Насаф”га янги таклиф этилган марказий ярим ҳимоячи Акром Бахриддинов ушбу учрашувда илк марта ўйин қайдномасига киритилди ва майдонга тушди. Ушбу ёш ўйинчи “Пахтакор” сафида фаолият олиб борган ва шунингдек у мамлакатимиз ёшлар терма жамоасида ҳам ўйнаган.
Киритилди: 14:40, 08.03.2014. Ўқилди: 4195 марта. Фикрлар
Бугун жамоамиз Тошкент шаҳрида ташкил этилган навбатдаги йиғинни якунлади. Машғулотлар сўнггида футболчиларимиз Олмалиқда маҳаллий “Олмалиқ” клуби билан назорат учрашувида майдонга тушишди. 90 дақиқа давомида ҳар икки жамоа аъзоларида ҳисобни очиш учун бир қатор имкониятлар бўлсада, гол уриш ҳеч бир футболчига насиб этмади.
Киритилди: 14:21, 08.03.2014. Ўқилди: 3521 марта. Фикрлар
10 март куни Шаҳрихон туманидаги стадионда “Андижон” ва “Нефтчи” жамоалари ўртасида назорат учрашуви бўлиб ўтишини хабар қилгандик.
Киритилди: 20:32, 07.03.2014. Ўқилди: 3336 марта. Фикрлар
Бугун «Оқ-тепа» жамоаси янги мавсумга тайёргарлик жараёнида навбатдаги назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 18:19, 04.03.2014. Ўқилди: 3042 марта. Фикрлар
2 март кунидан Самарқандда Олий лига стартидан олдинги сўнгги йиғинни бошлаган «Динамо» назорат учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 13:09, 03.03.2014. Ўқилди: 2990 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарликни давом эттираётган “Машъал” кеча Қаршининг “Насаф” жамоасига қарши ўртоқлик учрашувини ўтказди. Янгиер шаҳрида бўлиб ўтган баҳсда “газчилар” “Насаф” устидан 2:1 ҳисобида ғалаба қозонишди.
Киритилди: 07:14, 02.03.2014. Ўқилди: 3836 марта. Фикрлар
Кейинги ҳафтада жамоамиз Тошкентда ташкил этилган навбатдаги йиғинни якунлайди. Йиғиннинг сўнгги қисмида эса иккита назорат учрашувини ўтказиш режалаштирилмоқда. Хусусан, 3 март куни футболчиларимиз “Андижон” жамоаси билан баҳс олиб боришади.
Киритилди: 18:35, 01.03.2014. Ўқилди: 4858 марта. Фикрлар
Навбатдаги мавсумда тайёргарлик кўраётган Бухорининг «Бухоро» клуби ПФЛ кубогининг финалчиси «Одоб» жамоасига қарши ўртоқлик ўйинида майдонга тушди.
Киритилди: 17:28, 01.03.2014. Ўқилди: 3337 марта. Фикрлар
Бир ҳафтадан буён машғулотларни Қарши шаҳрида давом эттираётган "Насаф" футболчилари эртага Янгиерда "Машъал" билан куч синашишади. Бу ҳақда клуб расмий Твиттери хабар берди.
Киритилди: 10:20, 28.02.2014. Ўқилди: 2847 марта. Фикрлар
Тошкентда "Бухоро" жамоаси бугун ўзининг навбатдаги назорат учрашувини ўтказди. Ушбу учрашув 3:3 ҳисобида якунланди.
Киритилди: 17:36, 26.02.2014. Ўқилди: 3184 марта. Фикрлар
Тошкент шаҳрида мавсумга тайёргарлик кўраётган Аҳмаджон Мусаев шогирдлари кеча Самарқанднинг “Динамо” клуби билан ўртоқлик-назорат учрашувини ўтказдилар.
Киритилди: 13:42, 25.02.2014. Ўқилди: 3183 марта. Фикрлар
Бугун “Оқ-тепа” “Нефтчи” ўринбосарларига қарши назорат учрашувини ўтказди. Беллашув Биринчи лига жамоаси ғалабаси билан якунланди.
Киритилди: 13:49, 22.02.2014. Ўқилди: 2970 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарликнинг учинчи босқичини ҳам Тошкентда ўтказаётган «Динамо» жамоаси навбатдаги назорат учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 16:07, 20.02.2014. Ўқилди: 3079 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, «Қизилқум» жамоаси аъзолари 5 февралдан пойтахтимизда навбатдаги ўқув-машғулот йиғинига киришганди.
Киритилди: 22:50, 19.02.2014. Ўқилди: 2885 марта. Фикрлар
Бугун "Навбаҳор" режага кўра Жиззахнинг “Сўғдиёна” жамоаси билан навбатдаги назорат учрашувида майдонга тушди. Ўйиннинг биринчи бўлимида Бахтиёр Ёқубов ҳамда Абдумалик Абдуллаевларнинг голларидан сўнг “Навбаҳор” 2:0 ҳисобида олдинга чиқиб олганди. Танаффусдан кейин эса наманганликлар рақибни икки марта гол уришига тўсқинлик қила олишмади.
Киритилди: 15:01, 19.02.2014. Ўқилди: 3961 марта. Фикрлар
Пойтахтдаги ўқув-машғулот йиғини доирасида «Қизилқум» жамоаси навбатдаги назорат учрашувида майдонга тушди.