“Насаф” янги мавсумга тайёргарликни бошлади
Киритилди: 22:36, 05.01.2025. Ўқилди: 1240 марта. Фикрлар
«Динамо» жамоаси бугун, 7 феврал куни Суперлига янги мавсумига тайёргарлик кўриш режаси доирасидаги иккинчи йиғинни ўтказиш учун Туркияга жўнаб кетди.
Киритилди: 18:53, 07.02.2024. Ўқилди: 904 марта. Фикрлар
Бугун "Локомотив"нинг асосий ҳамда U-21 жамоалари ўқув-машғулот йиғинларини ўтказиш учун Туркияга жўнаб кетди.
Киритилди: 12:46, 07.02.2024. Ўқилди: 895 марта. Фикрлар
Янги мавсумга муносиб тайёргарлик кўриш мақсадида ОКМК жамоаси хорижий ўқув-машғулот йиғинини асосий ҳал қилувчи қисмини Туркиянинг Анталя шаҳрида ўтказади.
Киритилди: 12:31, 07.02.2024. Ўқилди: 789 марта. Фикрлар
Биринчи йиғинни якунига етказиб Тошкентга қайтиб келган Тошкентнинг "Пахтакор" жамоаси қисқа танаффусдан кейин яна Туркияга йўл олади.
Киритилди: 21:46, 01.02.2024. Ўқилди: 1111 марта. Фикрлар
Аввалроқ хабар қилинганидек, бугун тонгда Самарқанд-Истанбул-Анталия ҳаво йўналиши орқали Туркияга жўнаб кетган "Қизилқум" жамоаси делегацияси белгиланган манзилга етиб борди.
Киритилди: 21:44, 31.01.2024. Ўқилди: 1271 марта. Фикрлар
«Динамо» жамоаси Суперлига-2024га тайёргарлик режаси доирасида Самарқанд ва Тошкентдаги йиғиндан сўнг Бирлашган Араб Амирликларида 17-29 январ куни машғулотлар ва ўртоқлик ўйинлари ўтказди.
Киритилди: 17:25, 29.01.2024. Ўқилди: 1545 марта. Фикрлар
Қаршининг "Насаф" жамоаси янги мавсумга пухта тайёрланиш мақсадида 10-31 январь оралиғида Туркиянинг Анталия шаҳрида ўқув-машғулотини ўтказади.
Киритилди: 10:35, 10.01.2024. Ўқилди: 1079 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, "Навбаҳор" Осиё Чемпионлар лигасининг 1/8 финал йўлланмасини қўлга киритган.
Киритилди: 13:25, 27.12.2023. Ўқилди: 1285 марта. Фикрлар
Бугун "Олимпик" Анталияда ўзининг тўртинчи назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 20:25, 06.02.2023. Ўқилди: 1156 марта. Фикрлар
Кеча Туркиянинг Анталия шаҳрига етиб борган "Локомотив" бугундан 2 маҳаллик машғулотларни бошлаб юборди.
Киритилди: 16:32, 21.01.2023. Ўқилди: 984 марта. Фикрлар
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, АГМК клуби 15-29 январь кунлари БААда йиғин ўтказади.