Аввал хабар берганимиздек, Қарши шаҳридаги “Геолог” стадионида пляж футболи бўйича Ўзбекистон Кубоги мусобақаси старт олди. 12 та жамоа тўрт гуруҳда иштирок этмоқда. Тўртала гуруҳда ҳам 1-тур ўйинлари ўтказилди.
Киритилди: 00:55, 18.07.2018. Ўқилди: 2127 марта. Фикрлар
Қаршида ОЧЛ-2018 гуруҳ босқичи 1-турига тайёргарлик кўраётган “Насаф” жамоаси бугун “Шўртан” жамоаси билан назорат учрашуви ўтказади, дея хабар беради "аждарлар"нинг расмий сайти.
Киритилди: 09:54, 06.02.2018. Ўқилди: 3149 марта. Фикрлар
Тошкентда йиғин ўтказаётган "Қўқон-1912" жамоаси иккинчи назорат учрашувини ўтказди. Бу сафарги рақиб “Навбаҳор” бўлди. Учрашувни футболчиларимиз анча фаол тарзда бошлашди, деб ёзади клуб расмий сайти.
Киритилди: 22:51, 16.01.2018. Ўқилди: 3207 марта. Фикрлар
Кеча, Арманистон пойтахти Ереван шаҳрида ўқув-машғулотлар йиғинини ўтказаётган Ўзбекистон U-19 терма жамоаси Арманистон ёшларига қарши иккинчи ўртоқлик ўйинида майдонга тушдилар.
Киритилди: 11:48, 10.08.2017. Ўқилди: 4372 марта. Фикрлар
Жамоамиз иккинчи даврага тайёргарликни давом эттириш учун дастлаб Истанбулга парвоз қилди.
Киритилди: 15:01, 23.07.2017. Ўқилди: 4998 марта. Фикрлар
Қаршининг "Насаф" клуби “Динамо” билан ўртоқлик учрашуви ўтказди.
Киритилди: 18:24, 19.03.2017. Ўқилди: 7897 марта. Фикрлар
Қашқадарёда вилоят ҳокими кубоги давом этмоқда.
Киритилди: 10:50, 27.01.2017. Ўқилди: 5797 марта. Фикрлар
19 январь куни Самарқандда вилоят футбол федерацияси кубоги турнирига қуръа ташланди.
Киритилди: 18:20, 23.01.2017. Ўқилди: 5983 марта. Фикрлар
Ҳар йили Фарғонада анъанавий тарзда ўтказилиб келинадиган “Вилоят Ҳокими Кубоги-2017” тавқими тасдиқланди.
Киритилди: 11:04, 22.01.2017. Ўқилди: 6772 марта. Фикрлар
Фарғонада анъанавий тус олган «Ҳоким кубоги» 27 январь куни старт олади.
Киритилди: 18:56, 16.01.2017. Ўқилди: 8117 марта. Фикрлар
22 декабрь куни “Пахтакор” марказий ўйингоҳида олий таълим муассасаларидаги талабалар ўртасида футбол бўйича “Камолот” кубоги” республика мусобақаси финал босқичи ўтказилди.
Киритилди: 12:22, 23.12.2016. Ўқилди: 10527 марта. Фикрлар
Мавсумнинг сўнгги тур баҳсларига хозирлик кўраётган Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси бугун Наманган вилоятининг “Норин” жамоасига қарши ўртоқлик баҳсида иштирок этди.
Киритилди: 18:05, 12.11.2016. Ўқилди: 11289 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Футбол Федерацияси болалар ўртасида ўзбек футболи собиқ арбоби Сергей Артёмович Арютунов хотирасига бағишланган халқаро турнир ташкил этди.
Киритилди: 11:45, 04.11.2016. Ўқилди: 7404 марта. Фикрлар
Ўзбекистон мусулмонлари идораси мажлислар залида “8 декабрь – Конституция куни” муносабати билан ЎМИ тизимидаги муассасалар жамоалари ўртасида навбатдаги футбол мусобақасини бошлаш учун ёрдамчи ҳакамлар ва гуруҳ сардорлари иштирокида учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:00, 01.11.2016. Ўқилди: 8430 марта. Фикрлар
Бугун "Дўстлик" стадионида "Навбаҳор" ҳамда Жиззахнинг "Сўғдиёна" жамоалари ўртасида назорат учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 09:19, 27.07.2016. Ўқилди: 7216 марта. Фикрлар
Биринчи Лига иккинчи даврасига тайёргарлик кўраётган «Динамо» жамоаси пайшанба куни «Насаф»га қарши тўп сурган бўлса, душанба куни Олий Лиганинг яна бир вакили Ғузорнинг «Шўртан» клубига қарши ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 12:10, 26.07.2016. Ўқилди: 7407 марта. Фикрлар
Бугун жамоамиз навбатдаги назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 10:24, 26.07.2016. Ўқилди: 7345 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси давралар оралиғидаги сўнги назорат учрашувини Навоийнинг “Қизилқум” клубига қарши ўтказди.
Киритилди: 09:28, 26.07.2016. Ўқилди: 7372 марта. Фикрлар
Фарғонанинг “Нефтчи” ҳамда Тошкентнинг “Пахтакор” жамоалари 23 июль куни ўртоқлик баҳсида иштирок этишди. Ўйин Қибрайда ўтказилди. Кескин ва қизиқарли курашларга бой ўтган учрашувда кучлар тенг келди.
Киритилди: 11:16, 24.07.2016. Ўқилди: 9043 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Биринчилигида иштирок этаётган Самрқанднинг “Динамо” клуби расмий сайтининг хабарига кўра, “Насаф” жамоаси 21 июл пайшанба куни Самарқандга ташриф буюради ва назорат учрашуви ўтказади, дея хабар беради voha.uz.