Виталий Левченко "Нефтчи" билан хайрлашди. Бу ҳақда фарғоналиклар расмий телеграм-канали хабар берди.
Киритилди: 18:00, 01.12.2025. Ўқилди: 2223 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Олимпия терма жамоаси ва Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Тимур Кападзе фаолиятини Водийда давом эттиришга яқин турибди.
Киритилди: 12:34, 01.12.2025. Ўқилди: 4753 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби билан Суперлигада ғалаба қозонган Виталий Левченко катта эҳтимол билан жамоани тарк этади.
Киритилди: 11:48, 01.12.2025. Ўқилди: 4442 марта. Фикрлар
"Сўғдиёна" дарвозабони Милан Митрович билан хайрлашганини эълон қилди.
Киритилди: 17:40, 28.11.2025. Ўқилди: 2288 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби Ўзбекистон Суперлигасида муддатидан аввал чемпионликни расмийлаштирди.
Киритилди: 21:26, 24.11.2025. Ўқилди: 2885 марта. Фикрлар
"Насаф"нинг ғалабасиз серияси давом этади.
Киритилди: 21:08, 24.11.2025. Ўқилди: 875 марта. Фикрлар
Қирғиз Республикаси ва "Андижон" клуби дарвозабони Эржан Токотаев Суперлига 28-тури доирасидаги "Қизилқум" - "Андижон" ўйинида чап тиззасидан жароҳат олган эди.
Киритилди: 18:00, 23.11.2025. Ўқилди: 1136 марта. Фикрлар
Эртага, 24 ноябрь куни ўтказиладиган Элит Чемпионлар лигаси 5-тури доирасидаги "Насаф" – "Трактор" учрашуви олдидан мусобақа расмийлари ҳамда ҳар икки жамоа вакиллари иштирокида йиғилиш ўтказилди.
Киритилди: 17:02, 23.11.2025. Ўқилди: 1307 марта. Фикрлар
"Андижон" куни кеча Максим Шацкихни истеъфога чиқарганини эълон қилган эди.
Киритилди: 17:11, 21.11.2025. Ўқилди: 1200 марта. Фикрлар
"Пахтакор" Суперлига 29-турида "Насаф"ни Тошкентда мағлуб этди - 1:0.
Киритилди: 21:39, 20.11.2025. Ўқилди: 1319 марта. Фикрлар
Қаршининг "Насаф" клуби ўта омадсиз даврни ўтказмоқда.
Киритилди: 21:33, 20.11.2025. Ўқилди: 1099 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби 24 йил деганда Суперлигада чемпион бўлишга яқин турибди.
Киритилди: 16:27, 18.11.2025. Ўқилди: 2020 марта. Фикрлар
Айни пайтга келиб "Нефтчи" – "Қизилқум" учрашувига бўлган қизиқиш ниҳоятда юқори бўлгани сабабли, сотувга чиқарилган чипталар бугуннинг ўзидаёқ тўлиқ сотиб бўлингани ҳақида хабар берилган эди.
Киритилди: 13:26, 18.11.2025. Ўқилди: 1562 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, "Нефтчи" 22 ноябрь куни соат 16:15 да Ўзбекистон Суперлигаси 29-тур учрашуви доирасида Фарғона шаҳридаги "Истиқлол" марказий стадионида Навоийнинг "Қизилқум" клубини қабул қилади.