Киритилди: 18:54, 30.04.2014. Ўқилди: 2965 марта. Фикрлар
"Машъал" Олий лиганинг навбатдаги турини сафарда Фарғонанинг "Нефтчи" жамоасига қарши ўтказади. 6-турдан ўрин олган жуда муҳим учрашувга "газчилар" ҳам жиддий тайёргарлик олиб бормоқда.
Киритилди: 20:22, 24.04.2014. Ўқилди: 2931 марта. Фикрлар
ОАВлари орқали Муборакнинг “Машъал” клуби стадиони борасида эълон қилинган хабарлар ва танқидий мақолаларни ўрганиб чиқиб, Б.Вафоев номли стадион ҳолати ҳақида билдирилган фикрларга жавоб бериш учун ушбу стадион бош директори Хўжамурод Казаковни мулоқотга чорладик.
Киритилди: 13:25, 15.04.2014. Ўқилди: 4398 марта. Фикрлар
12 апрель куни Навоийда бўлиб ўтган Олий лиганинг 5-тури доирасидаги "Қизилқум" - "Машъал" учрашувида ҳисоб очилмади. Ушбу баҳсда 75 дақиқада Муйдин Мамазулумов ўрнига ҳужумчи Элдор Шомуродов майдонга тушди.
Киритилди: 10:23, 14.04.2014. Ўқилди: 3068 марта. Фикрлар
Икки ҳафта давомида клубимиз расмий сайти орқали «Машъал»нинг март ойидаги энг яхши футболчисини аниқлаш учун сўровнома ўтказдик.
Киритилди: 21:17, 10.04.2014. Ўқилди: 2493 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 5 апрель куни Муборак шаҳридаги Б.Вафоев номли стадионда "Машъал" жамоамиз "Пахтакор" жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 18:52, 03.04.2014. Ўқилди: 2768 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, ушбу мавсумда биринчи лигада "Машъал БЎФМ" жамоамиз иштирок этади. Ўзбекистон кубогининг саралаш баҳсларида иштирок этган жамоамиз биринчи лиганинг "Ғиждивон" жамоасини 2:0 ҳисобида мағлуб этди.
Киритилди: 11:58, 02.04.2014. Ўқилди: 2795 марта. Фикрлар
Чиғатойда бўлиб ўтаётган ушбу йиғинга "Машъал" сафидан бир неча футболчи жалб этилган.
Киритилди: 12:02, 28.03.2014. Ўқилди: 2879 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 3 туридан ўрин олган "Андижон" - "Машъал" учрашуви 29 март куни бўлиб ўтади.
Киритилди: 08:41, 28.03.2014. Ўқилди: 2743 марта. Фикрлар
"Машъал" аъзоси Ғиёсжон Комилов навбатдаги турда "Андижон"га қарши ўйин олдидан ўз фикрларини билдириб ўтди.