Футбол “адолатсиз” ўйин. Унда бир клуб ёки терма жамоа қанчадан-қанча имкониятларга эга бўлиб, ундан фойдалана олмай ва рақиб жамоа биргина имкониятдан оқилона фойдаланиб, ғалаба қозониб кетаверади.
Киритилди: 14:25, 11.05.2013. Ўқилди: 5486 марта. Фикрлар сони: 29 та.
«Насаф» президенти футболчилар билан учрашди
Киритилди: 16:01, 03.05.2013. Ўқилди: 4084 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Рустам Меҳмонов: «Алишер Юсупов 2 ҳафтадан кейин майдонга қайтади»
Киритилди: 09:11, 27.04.2013. Ўқилди: 3906 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Кенжа Тўраев операция қилинди
Киритилди: 17:38, 18.04.2013. Ўқилди: 4186 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Урганчда «Насаф» футбол мактаби филиали иш бошлади
Киритилди: 10:26, 13.04.2013. Ўқилди: 4603 марта. Фикрлар сони: 8 та.
«Насаф» ўринбосарлари алоҳида базага эга бўлишади
Киритилди: 10:18, 13.04.2013. Ўқилди: 3726 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мақсуд Каримов «Насаф» сафида олий лигадаги ўзининг 100-учрашувини ўтказади
Киритилди: 10:08, 12.04.2013. Ўқилди: 4345 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Рўзиқул Бердиев: «Ўйинчига мураббийнинг ишончини ўзи катта руҳий мадад ҳисобланади»
Хабарингиз бор, кеча “Насаф” жамоаси Ўзбекистон Кубоги 1/16 финалида Самарқанднинг биринчи лигада фаолият юритаётган “Регистон” жамоаси билан куч синашиб, йирик ҳисобда ғалаба қозонди ва Кубок баҳсларининг кейинги босқичига йўлланма олди.
Киритилди: 13:36, 07.04.2013. Ўқилди: 3225 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Назорат учрашуви: «Насаф» - «Нуристон» (Нишон) 5:0
Бугун «Марказий» стадионда "Насаф" асосий таркиб аъзолари Нишоннинг «Нуристон» жамоасига қарши назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 14:12, 19.03.2013. Ўқилди: 3510 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Жаҳонгир Жиямуродов: «Ёзда сафга қайтаман»
“Насаф”да яна бир ўйинчи борки, у мухлисларнинг аллақачон олқишига сазовор бўлган ва эътиборини қозонган, бу ўзимизнинг "Жия" — Жаҳонгир Жиямуродовдир.
Киритилди: 12:08, 19.03.2013. Ўқилди: 3861 марта. Фикрлар сони: 3 та.
17 ёшли дебютант — Одил Ҳамробеков
Кеча бўлиб ўтган, жамоа учун ўта муҳим беллашувда Рўзиқул Бердиев ҳеч ким учун кутилмаганда дарвозани Элдор Суюновга, ҳимоя марказида эса жароҳатланган Ҳамза Каримов ўрнига “Насаф” футбол академияси тарбияланувчиси Одил Ҳамробековга ишонч билдирди.
Киритилди: 11:44, 17.03.2013. Ўқилди: 9677 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Қай бири муҳим: ёшларга эътиборми ёки чемпионлик?
Мана Олий лигамизнинг ҳам дастлабки икки тури ортда қолди. Баъзи жамоалар бизни ҳайрон қолдирган бўлишса, айримлари ўз савияларидан паст даражада иштирокларини бошлашди.
Киритилди: 08:23, 13.03.2013. Ўқилди: 4437 марта. Фикрлар сони: 6 та.