Киритилди: 12:09, 28.12.2021. Ўқилди: 1930 марта. Фикрлар
Янги мавсумда Суперлигада тўп сурадиган "Нефтчи" жамоаси беллашувларга тайёргарлик режасини белгилаб олди
Киритилди: 10:30, 28.12.2021. Ўқилди: 1742 марта. Фикрлар
FUTBOL TV телеканали бугун — 28 декабрь, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:06, 28.12.2021. Ўқилди: 11055 марта. Фикрлар
Sport TV телеканали бугун — 28 декабрь, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 04:00, 28.12.2021. Ўқилди: 3452 марта. Фикрлар
Sport TV телеканали бугун — 28 декабрь, чоршанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 03:06, 28.12.2021. Ўқилди: 1525 марта. Фикрлар
Бугун Наманган шаҳар, Давлатобод туманидаги “Ёш куч” стадионида Алишер Маҳмудов мураббийлик қилаётган “Навбаҳор-U-21” ёшлар жамоаси Усмон Асқаралиев ва Аъзам Ражаббаев мураббийлик қилаётган “Навбаҳор-U-18” жамоасига қарши ўртоқлик ўйини ўтказди.
Киритилди: 22:15, 27.12.2021. Ўқилди: 1142 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Туркиядаги йиғин доирасида «Анталяспорʼʼ клуби билан ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 18:33, 27.12.2021. Ўқилди: 3110 марта. Фикрлар
Машҳур португалиялик мураббий Карлуш Кейруш Ўзбекистон миллий терма жамоасини бошқариши мумкин эди.
Киритилди: 18:24, 27.12.2021. Ўқилди: 11176 марта. Фикрлар
Йилнинг энг яхши футзал мураббийи совринини қўлга киритган Баҳодир Аҳмедов (Ўзбекистон футзал терма жамоаси ва “Ҳуахин-Жиззах” клуби бош мураббийи) ўз фикрлари билан ўртоқлашди.