Бугун Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААдаги ўқув-машғулот йиғини доирасидаги халқаро ўртоқлик учрашувини ўтказади.
Киритилди: 10:30, 15.02.2021. Ўқилди: 6510 марта. Фикрлар
Sport TV телеканали 2021 йил 15 февраль, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 09:16, 15.02.2021. Ўқилди: 5081 марта. Фикрлар
Бирлашган Араб Амирликларининг "Шабаб ал-Аҳли" клуби ярим ҳимоячиси Азизжон Ғаниев "Ал-Ваҳда"га қарши ўйинда жароҳат олиб, майдонни тарк этган эди.
Киритилди: 09:09, 15.02.2021. Ўқилди: 6477 марта. Фикрлар
Равшан Ҳайдаров мураббийлиги остидаги U22 Ўзбекистон терма жамоаси Тошкентдаги ўқув-машғулот йиғинини давом эттирмоқда.
Киритилди: 08:53, 15.02.2021. Ўқилди: 2305 марта. Фикрлар
Ўзбекистон аёллар миллий терма жамоаси “Festival Women’s Trophy 2021” халқаро мусобақада иштирок этиш учун Анталия шаҳрига йўл олди.
Киритилди: 08:50, 15.02.2021. Ўқилди: 2481 марта. Фикрлар
"Андижон" бош мураббийи Отабек Ғуломхўжаев билан якунланган йиғин ҳақида интервью олиб бордик.
Киритилди: 08:45, 15.02.2021. Ўқилди: 2420 марта. Фикрлар
Futbol TV телеканали 2021 йил 15 февраль, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:26, 15.02.2021. Ўқилди: 8433 марта. Фикрлар
Янги мавсумга Анталиядаги ўқув-машғулот йиғини орқали жиддий тайёргарлик кўраётган АГМК кеча илк назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 06:30, 15.02.2021. Ўқилди: 2800 марта. Фикрлар
Кеча БАА футбол ассосацияси майдонида кечган кечки машғулотдан қайтаётиб йўл давомида бутун жамоа “Шабаб Ал-Аҳли” клубининг ўйинини томоша қилиб, Азиз Ғаниевга мухлислик қилиб келдик.
Киритилди: 17:38, 14.02.2021. Ўқилди: 3488 марта. Фикрлар
АГМК қатор ёш футболчиларини ўйин амалиётига эга бўлиши мақсадида турли жамоаларга ижарага беришга қарор қилди.