Бугун "Бунёдкор" «Ҳоким Кубоги»да дастлабки ўйинини ўтказади.
Киритилди: 07:54, 24.01.2021. Ўқилди: 2196 марта. Фикрлар
Киритилди: 07:51, 24.01.2021. Ўқилди: 14822 марта. Фикрлар
"Бухоро" жамоаси 2021 йилги футбол мавсуми олдидан қуйида келтириб ўтилган футболчилар билан расман шартнома имзолади.
Киритилди: 22:59, 23.01.2021. Ўқилди: 3867 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси 2021 йилдан бошлаб янги анъанани йўлга қўймоқда.
Киритилди: 22:06, 23.01.2021. Ўқилди: 2464 марта. Фикрлар
Фарғонада старт олган «Ҳоким Кубоги» «Бунёдкор» учун янгилик десак муболаға бўлмайди.
Киритилди: 22:02, 23.01.2021. Ўқилди: 2803 марта. Фикрлар
"Пахтакор" БААдаги йиғин доирасида биринчи назорат ўйинини эртага "Зенит"га қарши ўтказади.
Киритилди: 18:32, 23.01.2021. Ўқилди: 6478 марта. Фикрлар
Комиссия 2021 йилда ҳам клубларга тиббий масалаларда яқиндан кўмак бериш бўйича иш олиб бормоқда.
Киритилди: 18:30, 23.01.2021. Ўқилди: 1581 марта. Фикрлар
Испаниянинг "Marca" нашри тарқатган хабарга кўра, Килиан Мбаппе ва Эрлинг Холандни сотиб олишни истаган "Реал"нинг режалари амалга ошмаслиги мумкин.
Киритилди: 17:00, 23.01.2021. Ўқилди: 9393 марта. Фикрлар
ФИФА легионер футболчилардан қарздорлиги сабаб қуйидаги клубларга янги футболчилари рўйхатдан ўтказишни расман тақиқлаган:
Киритилди: 16:23, 23.01.2021. Ўқилди: 4424 марта. Фикрлар
“Қўқон-1912” жамоасининг собиқ легионер футболчилари, ҳимоячи Милош Николич ҳамда дарвозабон Боян Кнежевичлар билан муаммо юзага келганлиги сабабли ФИФА жамоамизга хорижлик футболчилар ва мураббийлар трансфери борасида таъқиқ қўйган эди.
Киритилди: 14:38, 23.01.2021. Ўқилди: 3989 марта. Фикрлар
ОФК янги 2021 йилги мавсум учун ОЧЛ ва ОФК кубоги мусобақаларига 27 январь куни қуръа ташлайди.
Киритилди: 13:38, 23.01.2021. Ўқилди: 6072 марта. Фикрлар
«Уфа» клуби собиқ бош мураббийи Вадим Евсеев "Спорт-Экспресс" нашрига берган интервьюсида «Спартак» ярим ҳимоячиси Остон Ўрунов ҳақида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 11:22, 23.01.2021. Ўқилди: 3412 марта. Фикрлар
Кеча Ўзбекистон миллий терма жамоасининг икки аъзоси Отабек Шукуров ҳамда Азиз Ғаниев тўп сураётган жамоалар БАА Суперкубогида ўзаро баҳс олиб борди.
Киритилди: 10:58, 23.01.2021. Ўқилди: 3920 марта. Фикрлар
Тошкентнинг «Локомотив» клуби келаси ҳафтада ўқув-машғулот йиғинини ўтказиш учун Туркияга йўл олади.
Киритилди: 09:10, 23.01.2021. Ўқилди: 1859 марта. Фикрлар
Кейинги икки кунда ҳаво ҳарорати кескин пасайди.
Киритилди: 08:55, 23.01.2021. Ўқилди: 2591 марта. Фикрлар
Суперлига янги мавсумига жиддий ҳозирлик кўраётган «Турон» клуби мураббийлар штабига Илҳом Зайлобиддинов келиб қўшилди.