Тошкентдаги йиғинда "Қўқон-1912"га келиб қўшилган Акмал Холмуродов расман жамоа аъзосига айланди.
Киритилди: 11:04, 09.01.2017. Ўқилди: 7345 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик яна икки нафар ярим ҳимоячи фаолиятини Малайзияда давом эттириши мумкин.
Киритилди: 22:01, 05.01.2017. Ўқилди: 5942 марта. Фикрлар
«Бунёдкор» ҳимоячиси Акмал Шораҳмедов жамоасини ўзгартириши мумкин.
Киритилди: 13:27, 05.01.2017. Ўқилди: 7883 марта. Фикрлар
Бухоронинг "Ғиждувон" жамоаси давралар оралиғида ўз таркибини сезиларли даражада кучайтиришга муваффақ бўлди.
Киритилди: 09:29, 26.08.2016. Ўқилди: 10786 марта. Фикрлар
33 ёшли ҳужумчи "НБУ-Осиё" клуби шарафини ҳимоя қиладиган бўлди.
Киритилди: 09:10, 26.08.2016. Ўқилди: 9582 марта. Фикрлар
Бир неча кун аввал Муборакнинг “Машъал” жамоаси билан хайрлашган, Ихтиёр Тошпўлатов Жиззахнинг “Сўғдиёна” жамоаси билан бир йиллик келишувга эришган, бу маълумотни футболчининг ўзи ҳам расман тасдиқлади.
Киритилди: 11:02, 08.08.2016. Ўқилди: 6118 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Пахтакор" клуби дарвозабони Никита Рибкин мавсумнинг иккинчи ярмини Қўқонда давом эттириши мумкин.
Киритилди: 15:20, 31.07.2016. Ўқилди: 13090 марта. Фикрлар
Олий лига дебютанти Тошкентнинг "Обод" жамоаси ўз сафини ўсмирлар ўртасидаги жаҳон чемпионати иштирокчиси бўлган футболчи билан тўлдирди.
Киритилди: 16:58, 29.07.2016. Ўқилди: 11000 марта. Фикрлар
Олий лига дебютанти — "Обод" клуби ўз сафига Алишер Шоғуломовни қўшиб олди.
Киритилди: 16:41, 29.07.2016. Ўқилди: 6395 марта. Фикрлар
Мана, биз кутган дамлар етиб келиб, олий лига баҳсларига ҳам старт берилди.
Киритилди: 08:16, 13.03.2016. Ўқилди: 8270 марта. Фикрлар
Кеча куннинг биринчи ярмида машғулот ўтказган футболчиларимиз Осиё Чемпионлар лигаси ўтиш босқичи доирасидаги “Бунёдкор” – “Ал Шабаб” учрашувини мамлакатимиздаги энг кўркам стадионда кўзатиб боришди.
Киритилди: 09:29, 10.02.2016. Ўқилди: 4325 марта. Фикрлар
Ўтган мавсумни “Локомотив-БФК”да ўтказган иқтидорли ҳимоячи Фарруҳ Нурлибоев катта эҳтимол фаолиятини “Норин”да бошлаши мумкин.
Киритилди: 11:08, 30.01.2016. Ўқилди: 4733 марта. Фикрлар
Ўтган мавсумни биринчи лигада ўтказган ярим ҳимоячи Сергей Рекун фаолиятини олий лигада давом эттириши мумкин.
Киритилди: 10:58, 14.01.2016. Ўқилди: 4731 марта. Фикрлар
Олий лига жамоалари декабрдан бошлаб янги мавсумга тайёргарликни бошлаб юборишди. Айрим жамоалар дарҳол таркибни кучайтиришга киришди.
Киритилди: 17:14, 09.01.2016. Ўқилди: 7472 марта. Фикрлар
Алибобо Раҳматуллаев 1991 йил 8 февраль куни таваллуд топган.
Киритилди: 15:51, 09.01.2016. Ўқилди: 4173 марта. Фикрлар
Алибобо Раҳматуллаев 1991 йил 8 февраль куни таваллуд топган. “Бунёдкор” академияси тарбияланувчиси саналади. 2008-2011 йиллар оралиғида “Бунёдкор” фарм клубида тўп сурган. 2012 йили “Бунёдкор”нинг асосий таркибида ўйнай бошлади. Икки йил давомида “Қалдирғочлар”нинг асосий футболчисига айланди.
Киритилди: 12:25, 09.01.2016. Ўқилди: 4316 марта. Фикрлар
Биз сайтимиз орқали бир қатор футболчилар билан шартномалар имзоланганлиги ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 17:09, 30.12.2015. Ўқилди: 4834 марта. Фикрлар
Бу йилги миллий чемпионатимиз ўйинлари ҳам аста-секин поёнига етиб бормоқда. Айтиш жоиз, жорий мавсумдаги баҳслар аввалгиларига нисбатан анча қизиқарли ва муросасиз тарзда кечяпти.
Киритилди: 11:11, 07.11.2015. Ўқилди: 4699 марта. Фикрлар
Биринчи лига иштирокчиси “Зомин” клуби дарвозабони Шохрух Эшбўтаев фаолиятини “Сўғдиёна”да давом эттириши мумкин.
Киритилди: 20:37, 22.07.2015. Ўқилди: 5232 марта. Фикрлар
Миллий терма жамомиз сафида Осиё Кубоги-2011да ёрқин ўйинлар кўрсатган тажрибали ҳужумчи Олим Навкаровни анчадан бери бирорта клубда тўп сурмай келаётганди