Эртага Ўзбекистон Кубоги 1/16 финал босқичи доирасида «Андижон» жамоаси ўз майдонида «Навбаҳор»ни қабул қилади.
Киритилди: 14:10, 14.04.2018. Ўқилди: 6824 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" жамоасини олдинда 2 та сафар баҳси кутмоқда. Фарғоналиклар 16 апрель куни Ўзбекистон Кубоги 1/16 финал босқичида Ғузорнинг "Шўртан" жамоаси меҳмони бўлишади.
Киритилди: 14:07, 14.04.2018. Ўқилди: 3298 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси ҳамда Профессионал футбол лигаси юртимизда футболни янада ривожлантириш, янги босқичга олиб чиқиш, ёш авлод орасида футболни оммавийлаштириш ва бу йўл орқали соғлом турмуш тарзини тарғиб қилиш мақсадида бир қатор чора-тадбирларни амалга оширмоқда.
Киритилди: 12:21, 14.04.2018. Ўқилди: 2774 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 6-туридан АГМК ўз майдонида «Қўқон-1912»ни қабул қилиб 0:0 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 10:42, 14.04.2018. Ўқилди: 2483 марта. Фикрлар
Ҳимоячи Станислав Андреев ўн ойдан ортиқроқ давом этган танаффусдан кейин яна “Пахтакор” таркибида ўйнади.
Киритилди: 10:41, 14.04.2018. Ўқилди: 2886 марта. Фикрлар
Жаҳонга машҳур Тransfermarkt.de сайти футболчиларнинг тахминий трансфер нархини белгилаб боришидан хабарингиз бор.
Киритилди: 10:39, 14.04.2018. Ўқилди: 4245 марта. Фикрлар
Суперлига деганлари менга жуда ёқиб тушди.
Киритилди: 10:22, 14.04.2018. Ўқилди: 5114 марта. Фикрлар
“Насаф” жамоаси бугун Тошкентдан Бирлашган Араб Амирлигининг Дубай шаҳрига жўнаб кетди.
Киритилди: 09:34, 14.04.2018. Ўқилди: 2384 марта. Фикрлар
UZREPORT TV ва FUTBOL TVнинг бугун, 14 апрель куни намойиш этиладиган кўрсатувлар дастурибилан танишинг.
Киритилди: 09:00, 14.04.2018. Ўқилди: 15273 марта. Фикрлар
UZREPORT TV ва FUTBOL TV телеканалларининг шанба ва якшанба кунлардаги Ла-Лига доирасидаги учрашувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 20:27, 13.04.2018. Ўқилди: 13651 марта. Фикрлар
UZREPORT TV ва FUTBOL TV телеканалларининг шанба ва якшанба кунлардаги АПЛ доирасидаги учрашувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 20:20, 13.04.2018. Ўқилди: 11442 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионати олий лигасида 2008 йили ўз иштирокини бошлаган Олмалиқнинг АГМК (ОТМК, «Олмалиқ») клуби Суперлига-2018нинг 4-турига келиб юбилей - 100-ғалабасини нишонлади.
Киритилди: 19:50, 13.04.2018. Ўқилди: 2763 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Локомотив" жамоаси навбатдаги учрашувини Осиё Чемпионлар Лигаси гуруҳ босқичи 6-тури доирасида Эроннинг "Зоб Аҳан" клубига қарши ўтказади.
Киритилди: 19:50, 13.04.2018. Ўқилди: 2807 марта. Фикрлар
Эрон Про Лигасида 28-тур учрашувларига старт берилди. "Локомотив"нинг ОЧЛ гуруҳ босқичи навбатдаги ўйиндаги рақиби – "Зоб Аҳан" ушбу турда "Фулад" майдонига сафар уюштирди.
Киритилди: 18:07, 13.04.2018. Ўқилди: 3101 марта. Фикрлар
17 апрель куни бўлиб ўтадиган аёллар жамоалари ўртасидаги мамлакат чемпионатининг 3-тур ўйинларини бошқариб борувчи ҳакамлар ва назоратчилар номини эълон қилгандик.
Киритилди: 16:42, 13.04.2018. Ўқилди: 2041 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Миллий олимпия қўмитаси президенти Умид Аҳмаджонов Тожикистонга ташрифини якунлаб, Москвага йўл олганди.
Киритилди: 16:38, 13.04.2018. Ўқилди: 3524 марта. Фикрлар
15 ва 16 апрель кунлари Ўзбекистон Кубогининг бир ўйиндан иборат 1/16 финал учрашувлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 16:36, 13.04.2018. Ўқилди: 2742 марта. Фикрлар
Жиззахнинг “Суғдиёна” жамоаси Суперлиганинг 6-турида “Навбаҳор”га қарши майдонга тушди ва 0:2 ҳисобида ортда бора туриб, якунда ирода кўрсатиб ғолиб бўлди.
Киритилди: 13:55, 13.04.2018. Ўқилди: 5626 марта. Фикрлар
“Сўғдиёна”га қарши баҳсда аламли мағлубиятдан сўнг барчанинг «Навбаҳор»дан ҳафсаласи пир бўлгани рост. “Лочинлар” қандайдир «фантастик» дақиқаларда дарвозадан бир эмас, икки эмас нақ учта тўп олиб чиқди.
Киритилди: 13:33, 13.04.2018. Ўқилди: 4722 марта. Фикрлар
Бугун Швейцариянинг Ньон шаҳрида Европа чемпионлар лигаси ва Европа лигасининг ярим финал босқичига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтади.