Хитой пойтахтида бўлиб турган терма жамоамиз охир-оқибат Сеулга Владивосток орқали учадиган бўлди. Бу ҳақда ЎФФ расмий твиттери хабар бермоқда.
Киритилди: 22:22, 08.06.2013. Ўқилди: 9586 марта. Фикрлар
сони: 105 та.
ЖЧ-2014 саралаши 4- босқич, 9-тури доирасида сафарда Жанубий Корея терма жамоасига қарши баҳсга тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси 8 июнь куни Пекинда машғулотларга киришди.
Киритилди: 17:29, 08.06.2013. Ўқилди: 8623 марта. Фикрлар
Хитой миллий терма жамоасининг мағлубияти учун мамлакат президенти Си Цзиньпин тарихда илк марта узр сўради.
Киритилди: 07:35, 08.06.2013. Ўқилди: 9043 марта. Фикрлар
Ноқулай об-ҳаво туфайли Сеулга уча олмаётган Ўзбекистон терма жамоаси Пекинда қолгани борасида хабар бериб ўтгандик. ЎФФ матбуот хизмати бошлиғи Санжар Ризаевниннг твиттерда ёзишича, Ўзбекистон терма жамоаси делегация бугун Пекинга қолади.
Киритилди: 22:21, 07.06.2013. Ўқилди: 5801 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси Хитойдаги ноқулай об-ҳаво туфайли авиарейс билан боғлиқ муаммоларга дуч келмоқда. Делегация аъзолари бир неча соат кутишдан кейин Хоххот шаҳридан Пекинга учиб келди.
Киритилди: 19:15, 07.06.2013. Ўқилди: 8281 марта. Фикрлар
Ички Мўғулистондаги об-ҳаво қийинчиликлари сабаб футбол бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси Хоххотдаги «Байта» халқаро аэропортидан Пекинга уча олмади.
Киритилди: 11:32, 07.06.2013. Ўқилди: 6689 марта. Фикрлар
Футбол бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси 14 август куни Тошкентда Туркия миллий терма жамоасини қабул қилади. Бу ҳақда Туркия футбол федерацияси расмий сайти хабар бермоқда.
Киритилди: 10:00, 07.06.2013. Ўқилди: 7070 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси Жанубий Корея пойтахти Сеул шаҳрига қараб йўл олган.
Киритилди: 09:06, 07.06.2013. Ўқилди: 4926 марта. Фикрлар
Хитой-Ўзбекистон ўртоқлик учрашувидан кейинги матбуот анжуманида иштирок этган меҳмонлар бош мураббийи мағлубиятга асосий сабаб сифатида тажрибасизликни келтириб ўтди.
Киритилди: 00:08, 07.06.2013. Ўқилди: 8532 марта. Фикрлар
Терма жамоамизнинг Хитойга қарши ўртоқлик учрашувидан суратларни томоша қилинг. Албатта, манба мезбон ОАВ. Шундай экан, асосий эътибор рақибларимизга қаратилганидан ажабланмаса ҳам бўлади.
Киритилди: 22:06, 06.06.2013. Ўқилди: 9639 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бугун Хоххот шаҳрида Хитой терма жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказиб, 2:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:00, 06.06.2013. Ўқилди: 10136 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси дарвозабони Игнатий Нестеров терма жамоа таркибида ўзининг 80-учрашувини ўтказди. «Бунёдкор» жамоаси посбони бу учрашувда битта гол ўтказиб юборди.
Киритилди: 19:17, 06.06.2013. Ўқилди: 5464 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси сардори Сервер Жепаров терма жамоадаги ўзининг 20-голини киритди. Бу натижа билан Жепаров терма жамоа тўпурарлари рўйхатида 4-ўринда бораётган Игорь Шквиринга тенглашиб олди.
Киритилди: 19:16, 06.06.2013. Ўқилди: 7262 марта. Фикрлар
"Спорт" телеканали Хитой ва Ўзбекистон ўртасидаги ўйинни жонли эфирда узатмайдиган бўлди. Телеканал сифатли кадрни ёзиб олишнинг уддасидан чиқса, ўйин кечроқ ёзиб олинган ҳолда кўрсатилади.
Киритилди: 16:37, 06.06.2013. Ўқилди: 14526 марта. Фикрлар
сони: 111 та.
Хитойнинг Хуххот шаҳрида бўлиб ўтаётган Хитой ва Ўзбекистон терма жамоалари ўртасидаги ўртоқлик учрашуви давом этмоқда.
Киритилди: 16:26, 06.06.2013. Ўқилди: 20036 марта. Фикрлар
сони: 298 та.
Бугун ФИФА жаҳон терма жамоаларининг янги рейтингини эълон қилди. Аввал хабар бериб ўтганимиздек, Ўзбекистон терма жамоаси Эронни ортда қолдирган ҳолда яна Осиёнинг 4-жамоасига айланди.