Киритилди: 16:58, 30.04.2022. Ўқилди: 2861 марта. Фикрлар
25-29 март кунлари Наманганда Ўзбекистон, Уганда, Тожикистон ва Қирғизистон миллий жамоалари иштирокида ташкиллаштирилган Navruz Cup-2022 халқаро турнири Сречко Катанец шогирдлари ғалабаси билан якунланганидан яхши хабардорсиз.
Киритилди: 10:00, 06.04.2022. Ўқилди: 2306 марта. Фикрлар
Кеча Наманганда ўтказилган "Navruz Cup-2022" турнири якунланди.
Киритилди: 09:32, 30.03.2022. Ўқилди: 2209 марта. Фикрлар
Уганда миллий жамоаси бош мураббийи Милутин Средоевич Ўзбекистонга қарши бўлиб ўтган учрашувдан сўнг матбуот анжуманида иштирок этиб, ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:06, 29.03.2022. Ўқилди: 2042 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи Сречко Катанец Угандага қарши бўлиб ўтган ўйин (4:2) борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:02, 29.03.2022. Ўқилди: 2978 марта. Фикрлар
"Navruz Cup-2022" турнири финали Ўзбекистон - Уганда учрашуви видеошарҳини қуйида томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 21:51, 29.03.2022. Ўқилди: 2611 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг Угандага қарши ўйинида (4:2) Элдор Шомуродов рақиблар дарвозасига 3 та тўп киритди.
Киритилди: 21:06, 29.03.2022. Ўқилди: 2562 марта. Фикрлар
Россия Футбол Иттифоқи директори Андрей Лексаков журналистларга Россия терма жамоаси яқин келажакда ўртоқлик ўйинлари ўтказиши мумкин бўлган жамоалар ҳақида гапириб берди.
Киритилди: 12:35, 29.03.2022. Ўқилди: 4317 марта. Фикрлар
Бугун "Navruz cup-2022" халқаро ўртоқлик турнири мусобақасининг финал босқичи бўлиб ўтади.
Киритилди: 07:14, 29.03.2022. Ўқилди: 4160 марта. Фикрлар
Уганда терма жамоасига қарши ўйин олдидан миллий терма жамоамизнинг машғулотларидан видеолавҳа.
Киритилди: 21:18, 28.03.2022. Ўқилди: 1835 марта. Фикрлар
Navruz Cup—2022 халқаро турнири доирасида Наманганда бўлиб турган Ўзбекистон миллий жамоаси аъзолари ҳашарда иштирок этди.
Киритилди: 14:08, 28.03.2022. Ўқилди: 2357 марта. Фикрлар
Ўзининг ёрқин ўйинлари билан «Машъал» ҳамда «Пахтакор» мухлислари эътирофига сазовор бўлган футболчи Шерзод Темиров жорий йил бошида Эроннинг «Персеполис» клуби аъзосига айланганидан яхши хабардорсиз.
Киритилди: 08:11, 28.03.2022. Ўқилди: 2034 марта. Фикрлар
Наманганда бўлиб ўтган Navruz Cup-2022 халқаро мусобақасининг ярим финал босқичи доирасида Ўзбекистон миллий жамоаси Қирғизистон билан тўқнаш келиб, 3:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 10:15, 26.03.2022. Ўқилди: 2841 марта. Фикрлар
Қирғизистон терма жамоаси бош мураббийи Александр Крестинин Navruz Cup мусобақаси доирасида Ўзбекистонга қарши бўлиб ўтган ўйин (1:3) борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:23, 25.03.2022. Ўқилди: 3019 марта. Фикрлар
"Navruz Cup-2022" турнири доирасидан ўрин олган Ўзбекистон - Қирғиз Республикаси учрашуви видеошарҳини қуйида томоша қилишингиз мумкин.