Амман шаҳрида машғулот ўтказаётган Ўзбекистон миллий жамоаси ҳимоячиси Иброҳимхалил Йўлдошев ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 09:41, 12.10.2021. Ўқилди: 2227 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Амман шаҳрида машғулот ўтказаётган Ўзбекистон миллий жамоаси ҳимоячиси Рустам Ашурматов ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 09:25, 12.10.2021. Ўқилди: 2567 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Амман шаҳрида ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган Ўзбекистон миллий жамоаси бугун навбатдаги ўртоқлик учрашувини ўтказади.
Киритилди: 09:12, 12.10.2021. Ўқилди: 6954 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Унга кўра, карикатурачи у ерда Элдор Шомуродов билан учрашган.
Киритилди: 06:29, 12.10.2021. Ўқилди: 8442 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси сафида дебт ўйинида гол уришга муваффақ бўлган Ҳусайн Норчаев ўз таассуротлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 11:11, 11.10.2021. Ўқилди: 3124 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жалолиддин Машарипов ва Одилбек Ҳамробеков терма жамоа машғулотларида қатнашишмади
Киритилди: 06:49, 11.10.2021. Ўқилди: 3593 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Иорданиядаги ўқув йиғин машғулотларни давом эттираётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси ўзининг навбатдаги машғулотини якунлади.
Қуйида машқлардан фотоларни томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 20:06, 10.10.2021. Ўқилди: 4080 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Малайзия миллий жамоаси бош мураббийи Тан Ченг Хо Ўзбекистонга қарши бўлиб ўтган ўртоқлик учрашуви (1:5) борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи Сречко Катанец Малайзияга қарши бўлиб ўтган ўртоқлик учрашуви (5:1) борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 08:24, 10.10.2021. Ўқилди: 4584 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси кеча, 10 октябрь куни Малайзияга қарши ўртоқлик учрашувини ўтказиб, йирик ҳисобда ғалаба қозонди.
Киритилди: 07:35, 10.10.2021. Ўқилди: 3882 марта. Фикрлар сони: 30 та.
Киритилди: 05:40, 10.10.2021. Ўқилди: 6183 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 21:56, 09.10.2021. Ўқилди: 11629 марта. Фикрлар сони: 39 та.
Киритилди: 19:08, 09.10.2021. Ўқилди: 12273 марта. Фикрлар сони: 42 та.
Киритилди: 18:53, 09.10.2021. Ўқилди: 5865 марта. Фикрлар сони: 26 та.
Киритилди: 08:26, 09.10.2021. Ўқилди: 7818 марта. Фикрлар сони: 26 та.
Киритилди: 07:14, 09.10.2021. Ўқилди: 4179 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 08:50, 08.10.2021. Ўқилди: 3875 марта. Фикрлар сони: 18 та.
Киритилди: 10:14, 07.10.2021. Ўқилди: 3133 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:06, 07.10.2021. Ўқилди: 3859 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 10:49, 06.10.2021. Ўқилди: 5704 марта. Фикрлар сони: 1 та.