Киритилди: 10:43, 19.03.2018. Ўқилди: 18591 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, футбол бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси март ойида жаҳон чемпионати иштирокчиларига қарши иккита ўртоқлик учрашувини ўтказади.
Киритилди: 15:46, 15.03.2018. Ўқилди: 7186 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 23 ва 27 март кунлари Африканинг иккита кучли терма жамоаси, ЖЧ-2018 иштирокчилари Сенегал ва Марокаш терма жамоалари билан сафарда ўртоқлик ўйинлари ўтказади.
Киритилди: 14:44, 15.03.2018. Ўқилди: 8361 марта. Фикрлар
Аввалроқ Ўзбекистон Миллий терма жамоаси жорий йилнинг 7 июнь куни сафарда Уругвайга қарши ўртоқлик ўйини ўтказиши ҳақида хабар қилган эдик.
Киритилди: 23:42, 10.03.2018. Ўқилди: 7405 марта. Фикрлар
Аввал хабар берилганидек, Ўзбекистон миллий терма жамоаси 23 март куни Сенегал, 27 март куни эса Марокаш терма жамоаларига қарши сафарда ўртоқлик ўйини ўтказади.
Киритилди: 17:45, 08.03.2018. Ўқилди: 11338 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 23 март куни Сенегалга қарши ўртоқлик ўйинини ўтказади.
Киритилди: 11:29, 08.03.2018. Ўқилди: 6747 марта. Фикрлар
Маълумки, куни кеча Темур Кападзе Ўзбекистон миллий терма амоасига вақтинчалик бош мураббий этиб тайинланди. "Ориат Доно" радиоси 37 ёшли мутахассисдан интервью олди. Эътиборигизга суҳбатни ҳавола қиламиз.
Киритилди: 17:08, 17.02.2018. Ўқилди: 4740 марта. Фикрлар
Жанни Инфантино бу борада Ўзбекистондан ёрдамини аямаслигини таъкидлаб ўтиб, буни амалда исботламоқда.
Киритилди: 16:34, 10.02.2018. Ўқилди: 10884 марта. Фикрлар
Аввалроқ, Ўзбекистон миллий терма жамоаси келаси йилнинг 27 март куни Марокаш миллий терма жамоасига қарши ўртоқлик ўйини ўтказиши хабар қилинганди.
Киритилди: 18:35, 13.12.2017. Ўқилди: 8032 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси Марокаш миллий терма жамоасига қарши ўртоқлик ўйини ўтказиш бўйича келишувга эришди.
Киритилди: 13:03, 13.12.2017. Ўқилди: 6465 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси сафарда Бирлашган Араб Амирликларига қарши ўртоқлик ўйини ўтказиб, кичик ҳисобда имкониятни бой берди.
Киритилди: 23:54, 14.11.2017. Ўқилди: 7830 марта. Фикрлар
Бирлашган Араб Амирликларининг Ал-Айн шаҳридаги “Халифа бин Зайд” стадионида Ўзбекистон миллий терма жамоаси БАА термасига қарши ўртоқлик учрашуви ўтказди.