Бугун 21:00 да Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Лондон-2012 олимпиядасига йўлланмани қўлга киритиб бўлган Африка етакчиларидан бири Миср олимпия терма жамоасига қарши ўртоқлик ўйинида майдонга тушади.
Киритилди: 11:28, 24.02.2012. Ўқилди: 11751 марта. Фикрлар
Лондон Олимпиадасига саралаш баҳслари доирасидаги БАА ва Австралия олимпия терма жамоалари ўртасидаги учрашув ниҳоясига етди.
Киритилди: 20:28, 22.02.2012. Ўқилди: 14923 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси делегацияси 22 февраль куни, Тошкент вақти билан 11:30да Қатардан Бирлашган Араб Амирликларига йўл олади. Бу ҳақда ЎФФ расмий сайти хабар бермоқда.
Киритилди: 05:40, 22.02.2012. Ўқилди: 11111 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси бош мураббийи Вадим Абрамов Ўзбекистон олимпиячилари Лондонда бўлажак Олимпиада ўйинлари йўлланмаси учун охиригача кураш олиб боришларини таъкидлаб ўтди.
Киритилди: 22:16, 21.02.2012. Ўқилди: 11397 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси сардори Шерзод Каримов Ироқ-Ўзбекистон ўйинининг энг яхши футболчиси деб тан олинди. Бу ҳақда ЎФФ расмий твиттери хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 21:31, 21.02.2012. Ўқилди: 11601 марта. Фикрлар
2012 йилги Лондон Олимпиадаси йўлланмаси учун асосий даъвогар бўлган Ўзбекистон олимпия терма жамоаси ва ушбу мусобақага бориш имконияти қолмаган Ироқ олимпия терма жамоалари ўртасидаги баҳс 2:1 ҳисобида майдон эгалари ғалабаси билан якунига етди.
Киритилди: 20:43, 21.02.2012. Ўқилди: 19610 марта. Фикрлар
сони: 122 та.
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси дарвозабони Санжар Қувватовнинг "қуруқ" сериясига Ироқ олимпия терма жамоаси ҳужумчиси Муҳаммад Саъд Абдуллоҳ чек қўйди.
Киритилди: 20:00, 21.02.2012. Ўқилди: 11148 марта. Фикрлар
Тошкент вақти билан 18:45 да Ироқ ва Ўзбекистон олимпия терма жамоалари ўртасидаги ўйин старт олади. Терма жамоа бош мураббийи Вадим Абрамов ушбу ўйин учун асосий таркибни эълон қилди.
Киритилди: 17:34, 21.02.2012. Ўқилди: 11456 марта. Фикрлар
ЎФФ расмий твиттери Ироқ ва Ўзбекистон олимпиячилари ўртасида ўтадиган бугунги расмий ўйинга оид баъзи хабарларни тарқатди.
Киритилди: 12:37, 21.02.2012. Ўқилди: 10820 марта. Фикрлар
Ироқ ва ўзбекистон олимпия терма жамоалари ўртасидаги Лондон олимпиадаси III саралаш босқичи 5-тури учрашуви олдидан ҳар иккала жамоа бош мураббийлари ўртасида матбуот анжумани ўтказилди.
Киритилди: 11:35, 21.02.2012. Ўқилди: 11599 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Қатардаги "Миллениум" меҳмонхонасига жойлашишди. Бу ҳақда ЎФФ расмий твиттери хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 00:32, 19.02.2012. Ўқилди: 11955 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси 18 февраль куни Уммон пойтахти Маскат шаҳридан Қатар пойтахти Доҳага йўл олади.
Киритилди: 15:17, 18.02.2012. Ўқилди: 11118 марта. Фикрлар
Бухоронинг "Бухоро" ва Ўзбекистон олимпия терма жамоаси ярим ҳимоячиси Жасур Ҳасанов Ироқ олимпия терма жамоасига қарши учрашувда майдонга туша олмайди. Бу ҳақда ЎФФ расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 13:00, 17.02.2012. Ўқилди: 10996 марта. Фикрлар
ЎФФ расмий твиттерининг хабарига кўра, бугун олимпиячиларимиз Масқат шаҳрида маҳаллий Уммон олимпия терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга чиққан.
Киритилди: 22:59, 16.02.2012. Ўқилди: 11825 марта. Фикрлар
22 нафар футболчи билан Дубайдан Масқат шаҳрига йўл олган Ўзбекистон олимпия терма жамоаси кеча Уммон пойтахтига етиб борган эди.
Киритилди: 15:14, 16.02.2012. Ўқилди: 11574 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Лондон-2012 саралаш босқичининг 5-турини 21 февраль куни Ироқ терма жамоасига қарши ўтказишидан хабарингиз бор.
Киритилди: 18:30, 15.02.2012. Ўқилди: 12674 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси иштирок этаётган Лондон-2012 олимпиядаси учинчи саралаш босқичи ўз якунига етганидан кейин гуруҳларда иккинчи ўринни қўлга киритган мамлакатлар ўзаро Вьетнамда кураш олиб борадиган бўлишди.
Киритилди: 17:00, 15.02.2012. Ўқилди: 10671 марта. Фикрлар
Олимпиада-2012 3-саралаш раунди сўнгги туридан ўрин олган Ўзбекистон ва БАА терма жамоалари ўртасидаги учрашув 14 март, чоршанба куни Тошкентда бўлиб ўтади.
Киритилди: 18:14, 14.02.2012. Ўқилди: 12275 марта. Фикрлар
Филиппин терма жамоасига қарши учрашувда Ўзбекистон олимпия терма жамоаси асосий ҳужумчиларидан бири — Кенжа Тўраев жароҳат олган. Бу ҳақда «Gulf News» нашри хабар бермоқда.
Киритилди: 06:30, 13.02.2012. Ўқилди: 11910 марта. Фикрлар
БАА олимпия терма жамоаси эса, Ироқ олимпия термасига 0:3 ҳисобида техник ғалаба ёзилганидан сўнг, тўрт учрашувдан кейин саккиз очко тўплаган.