Киритилди: 23:10, 02.03.2022. Ўқилди: 1242 марта. Фикрлар
Киритилди: 22:43, 02.03.2022. Ўқилди: 982 марта. Фикрлар
"Навбаҳор" жорий мавсумнинг илк баҳсини ўз майдонида Қаршининг “Насаф” клубига қарши ўтказади.
Киритилди: 22:33, 02.03.2022. Ўқилди: 1215 марта. Фикрлар
Бугун Намангандаги “Марказий” ўйингоҳда Суперлигасининг 1-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Насаф” жамоалари ўртасидаги ўйиндан олдин учрашув комиссари Бекзод Арипов, ҳар икки жамоа, шунингдек, “Марказий” ўйингоҳ ва Миллий гвардия мутасаддилари иштирокида митинг бўлиб ўтди.
Киритилди: 22:29, 02.03.2022. Ўқилди: 1032 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигасининг 1-туридан ўрин олган «Олимпик» — «Сурхон» (0:0) учрашувидан сўнг олимпиячилар бош мураббийи Темур Кападзе фикр ва мулоҳазалари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:25, 02.03.2022. Ўқилди: 1706 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 1-тури доирасида бўлиб ўтган «Олимпик» - «Сурхон» ва «Нефтчи» - «Қўқон-1912» учрашувларининг энг яхши ўйинчилари номи эълон қилинди.
Киритилди: 21:50, 02.03.2022. Ўқилди: 1187 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 1-тури доирасида бўлиб ўтган «Олимпик» ва «Сурхон» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 21:30, 02.03.2022. Ўқилди: 1378 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 1-тури доирасида бўлиб ўтган «Нефтчи» ва «Қўқон-1912» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси билан таништириб ўтамиз.
Киритилди: 21:23, 02.03.2022. Ўқилди: 1709 марта. Фикрлар
Coca-Cola Суперлига 1-тур учрашувлари доирасидан ўрин олган “Бунёдкор” – “Сўғдиёна” баҳси 3 март, пайшанба куни “Бунёдкор” стадионида ўтказилиши режалаштирилган эди.