Айни дамда жамоамиз иккинчи даврага тайёргарликни давом эттирмоқда.
Киритилди: 08:15, 12.07.2017. Ўқилди: 5614 марта. Фикрлар
Қиргулида йиғин ўтказаётган “Нефтчи” жамоаси 11 июль кунги машғулотларда икки таркибга бўлинган ҳолда назорат баҳси ўтказди.
Киритилди: 00:27, 12.07.2017. Ўқилди: 4480 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионати бу йил ҳар қачонгидан яхшироқ, сифатлироқ ва шиддатлироқ ўтмоқда. Йўқ десангиз, истаганча далил келтириш мумкин. Тўғри, биз – мустақилликнинг илк йилларида футбол томоша қилмаган авлод катта ёшли мухлислар сингари «Пахтакор», «Нефтчи», «Сўғдиёна» ва «Темирйўлчи» ўртасида кечган шиддатли баҳсларга гувоҳ бўлмаганмиз. Аммо ўшанда ҳам аутсайдерлар чемпионликка даъвогарлардан бу қадар кўп очко олмаган бўлсалар керак.
Киритилди: 15:26, 11.07.2017. Ўқилди: 10266 марта. Фикрлар
Олий лига жамоалари иккинчи даврага тайёргарликни давом эттирмоқда.
Киритилди: 11:13, 11.07.2017. Ўқилди: 5641 марта. Фикрлар
Тошкентнинг «Обод» футбол клуби фаолиятини тугатган.
Киритилди: 15:52, 10.07.2017. Ўқилди: 9961 марта. Фикрлар
1-даврани кўтаринки кайфиятда ўтказган жамоамиз аъзолари, қисқа муддатли таътилдан қайтдилар.
Киритилди: 15:38, 10.07.2017. Ўқилди: 2783 марта. Фикрлар
Шу кунларда Республикамизда фаолият олиб бораётган кўпгина ОАВда футбол бўйича Ўзбекистон Чемпионати Олий лигасида иштирок этаётган “Шўртан” ПФК хусусида бир қатор турли фикр ва мулоҳазалар битилган мақолалар чоп этилмоқда.
Киритилди: 23:15, 09.07.2017. Ўқилди: 3369 марта. Фикрлар
Очиғи, терма жамоамизнинг келажаги ҳақида ўйлар эканман, беихтиёр унинг илдизига назар ташладим.
Киритилди: 18:09, 09.07.2017. Ўқилди: 6176 марта. Фикрлар
"Пахтакор" "Жар" стадионидан ижара асосида фойдаланади.
Киритилди: 15:44, 08.07.2017. Ўқилди: 7654 марта. Фикрлар
Фарғонанинг “Нефтчи” клуби 7 июль санасидан ўз қароргоҳида машғулотларга киришди.
Киритилди: 14:00, 08.07.2017. Ўқилди: 9441 марта. Фикрлар
Бугун ўтказиладиган «Бунёдкор» - «Насаф» учрашуви билан олий лиганинг биринчи даврасига расман якун ясалади.
Киритилди: 07:48, 08.07.2017. Ўқилди: 6316 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионати Олий лигасида мавсум ярмига етиб келди.
Киритилди: 11:15, 07.07.2017. Ўқилди: 4212 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси Тартиб-интизом қўмитасининг йиғилиши бўлиб ўтди ва унда қуйидаги қарорлар қабул қилинди.
Киритилди: 15:37, 06.07.2017. Ўқилди: 6015 марта. Фикрлар
Футбол бўйича XXVI Ўзбекистон чемпионатининг биринчи давра учрашувлари ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 10:08, 06.07.2017. Ўқилди: 4482 марта. Фикрлар
Мамлакат XXVI миллий чемпионатининг биринчи давра баҳслари 3-турнинг қолдирилган ўйинлари ўтказилгач, узил-кесил якунига етди.
Киритилди: 08:59, 05.07.2017. Ўқилди: 2646 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси олий лига 3-турининг қолдирилган баҳсида “Насаф”ни 3:2 ҳисобида енгди.
Киритилди: 04:59, 05.07.2017. Ўқилди: 6188 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – “Насаф” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 04:56, 05.07.2017. Ўқилди: 7942 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – “Насаф” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “аждарлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 04:53, 05.07.2017. Ўқилди: 6791 марта. Фикрлар
Олий лига 3-турнинг қолдирилган ўйини доирасида "Бунёдкор" ўз майдонида "Насаф"ни қабул қилди.
Киритилди: 20:57, 04.07.2017. Ўқилди: 9386 марта. Фикрлар
Олий лига 3-тур доирасида қолдирилган "Бунёдкор"-"Насаф" учрашуви бўлиб ўтмоқда.