Ушбу турда Фарғонада меҳмон бўлган «Динамо» жамоаси сафарда чемпионат пешқадамларидан бири «Нефтчи» клубига мағлубиятга учради.
Киритилди: 19:29, 09.05.2015. Ўқилди: 3563 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 8-тур учрашувлари бошланди. Бугун турнинг 3 та учрашуви бўлиб ўтади. Қуйида учрашувлар натижаси билан танишиб боришингиз мумкин.
Киритилди: 17:31, 09.05.2015. Ўқилди: 6218 марта. Фикрлар
Хотира ва қадрлаш тушунчаси чуқур маънога эгадир. Ушбу кунда фашизмга қарши курашишларда қатнашган, қолаверса ўз Ватанини ҳимоя қилишда жонини фидо қилган, халқ орзу қилган эркинлик учун курашган миллий қахрамонларимизни рухини шод этиб эслаш ҳам фарз ҳам қарздир.
Киритилди: 12:55, 09.05.2015. Ўқилди: 2806 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 8-турида “Насаф” Наманганда “Навбаҳор” жамоаси меҳмони бўлади.
Киритилди: 18:32, 08.05.2015. Ўқилди: 3843 марта. Фикрлар
«Навбаҳор»нинг «Насаф»га қарши учрашувга тайёргарлик жараёни давом этмоқда. Футболчилар кучли рақибга қарши учрашувдаги масъулиятни ҳис қилган ҳолда машғулотларда иштирок этишмоқда.
Киритилди: 14:39, 08.05.2015. Ўқилди: 4650 марта. Фикрлар
«Локомотив» футбол клуби олий лигадан ўрин олган 9-тур учрашувини сафарда «Олмалиқ»қа қарши ўтказади. Бу ўйин аслида 15 май куни бўлиб ўтиши лозим эди.
Киритилди: 13:43, 08.05.2015. Ўқилди: 3391 марта. Фикрлар
Олий Лига клубилари 8-тур учрашувларининг бошланиш вақтларини аниқлаб олишди.
Киритилди: 09:01, 08.05.2015. Ўқилди: 5655 марта. Фикрлар
9-10 май кунлари Олий Лига 8-тур ўйинлари бўлиб ўтади. Ушбу учрашувларни бошқарадиган ҳакамлар номи маълум қилинди.
Киритилди: 10:58, 05.05.2015. Ўқилди: 4286 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 7-туридан ўрин олган 8 та учрашувда дарвозаларга 12 та гол киритилди. Мухлислар ҳар ўйинда ўртача 1,5 тадан гол кўришган.
Киритилди: 20:57, 04.05.2015. Ўқилди: 4254 марта. Фикрлар
"Бунёдкор" ўз майдонида Фарғонанинг "Нефтчи" жамоасига кичик ҳисобда мағлубиятга учради.
Киритилди: 20:09, 03.05.2015. Ўқилди: 7488 марта. Фикрлар
"Қўқон-1912" - "Бухоро" (2:1) учрашувидан кейин ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи қатнашди. Рустам Абдуллаев залга табиийки хурсанд ҳолда кириб келди.
Киритилди: 10:16, 03.05.2015. Ўқилди: 3736 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – “Нефтчи” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози қатнашди.
Киритилди: 21:56, 02.05.2015. Ўқилди: 4147 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – “Нефтчи” учрашувидан кейинги матбуот анжуманиниг биринчи қисмида фарғоналиклар устози иштирок этди.
Киритилди: 21:52, 02.05.2015. Ўқилди: 4703 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” олий лига 7-тури доирасида Фарғонанинг “Нефтчи” жамоасига имкониятни бой берди.
Киритилди: 21:44, 02.05.2015. Ўқилди: 4466 марта. Фикрлар
"Сўғдиёна" - "Машъал" (2:1) учрашувидан сўнг мезбонлар устози Даврон Файзиев матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 21:41, 02.05.2015. Ўқилди: 2871 марта. Фикрлар
"Сўғдиёна" - "Машъал" (2:1) учрашувидан сўнг бўлиб ўтган матбуот анжуманида меҳмонлар устози Александр Хомяков қатнашди.
Киритилди: 21:37, 02.05.2015. Ўқилди: 2890 марта. Фикрлар
Ўтган турлардаги кетма-кет дуранг ва мағлубиятлардан сўнг «Динамо» жамоаси 7-турга келиб мавсумдаги дастлабки ғалабани тантана қилди.