Киритилди: 20:48, 25.11.2018. Ўқилди: 3790 марта. Фикрлар
“Насаф” – АГМК учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Киритилди: 20:42, 25.11.2018. Ўқилди: 1910 марта. Фикрлар
Суперлига 31-тури доирасидаги “Бухоро” – “Навбаҳор” учрашувидан сўнг, бухороликлар устози Улуғбек Бақоев ўйин ҳақидаги фикрларини билдирди.
Киритилди: 20:41, 25.11.2018. Ўқилди: 2427 марта. Фикрлар
Суперлига 31-тури доирасидаги “Бухоро” – “Навбаҳор” учрашувидан сўнг, “лочинлар” устози Андрей Канчельскис ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 20:21, 25.11.2018. Ўқилди: 5426 марта. Фикрлар
“Қўқон-1912” – “Сўғдиёна” учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Сергей Лушчан қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Киритилди: 18:41, 25.11.2018. Ўқилди: 2007 марта. Фикрлар
“Бухоро” – “Навбаҳор” учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Андрей Канчельскис қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Киритилди: 18:31, 25.11.2018. Ўқилди: 2505 марта. Фикрлар
Pepsi Суперлига 31-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Сўғдиёна” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Нўъмон Ҳасанов қатнашди.
Киритилди: 18:12, 25.11.2018. Ўқилди: 2089 марта. Фикрлар
Pepsi Суперлига 31-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Сўғдиёна” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Сергей Лушчан ва “Сўғдиёна” етакчиларидан бири Элёр Орифовлар иштирок этишди.
Киритилди: 18:09, 25.11.2018. Ўқилди: 2457 марта. Фикрлар
Бугун “Бухоро”-“Навбаҳор” учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Улуғбек Бақоев ўйин борасида фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 17:59, 25.11.2018. Ўқилди: 2695 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигасининг 31 туридан ўрин олган “Бунёдкор” ва “Металлург” жамоалари ўртасидаги учрашувдан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Андрей Шипилов ўйин ҳақидаги ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 12:09, 25.11.2018. Ўқилди: 3454 марта. Фикрлар
"Бунёдкор" – "Металлург" учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 23:12, 24.11.2018. Ўқилди: 2257 марта. Фикрлар
Бунёдкор" – "Металлург" учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Андрей Шипилов қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 17:08, 24.11.2018. Ўқилди: 1936 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигаси 31-туридан ўрин олган “Қизилқум” ва “Нефтчи” ўйини бўлиб ўтди. “Қизилқум” жамоаси бош мураббийи Ҳамид Актамов ўйиндан кейин ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 06:55, 24.11.2018. Ўқилди: 1953 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигаси 31-туридан ўрин олган “Қизилқум” ва “Нефтчи” ўйини бўлиб ўтди. “Нефтчи” бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров ўйиндан кейин ўз фикрларини айтиб ўтди.
Киритилди: 06:48, 24.11.2018. Ўқилди: 2391 марта. Фикрлар
Pepsi Суперлига 30-тури доирасидаги “Навбаҳор” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози Ҳикмат Эргашев ва жамоа ҳимоячиси Акром Комилов иштирок этиб, журналистларнинг саволларига жавоб беришди.
Киритилди: 08:25, 11.11.2018. Ўқилди: 2893 марта. Фикрлар
Pepsi Суперлига 30-тури доирасидаги “Навбаҳор” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “лочинлар” устози Андрей Канчельскис ва жамоа ярим ҳимоячиси Азизбек Турғунбоев иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб беришди.