Суперлиганинг 2-тур доирасидаги “Насаф” – “Бухоро” 3:1 учрашувидан кейин матбуот анжумани ташкил этилди. Матбуот анжуманининг дастлабки қисмида меҳмонлар устози Улуғбек Бақоев иштирок этди.
Киритилди: 09:36, 10.03.2018. Ўқилди: 4293 марта. Фикрлар
"Насаф" - "Бухоро" учрашувидан сўнг (3:1) ўтказилган матбуот анжуманида "аждарлар" устози Рўзиқул Бердиев саволларга жавоб берди.
Киритилди: 09:29, 10.03.2018. Ўқилди: 3034 марта. Фикрлар
“Локомотив” – “Металлург” учрашувидан кейин матбуот анжумани ўтказилди.
Киритилди: 06:54, 10.03.2018. Ўқилди: 2917 марта. Фикрлар
"Локомотив" Суперлига 2-тури доирасида "Металлург"ни қабул қилди.
Киритилди: 06:50, 10.03.2018. Ўқилди: 3480 марта. Фикрлар
Суперлига 2-туридан ўрин олган АГМК - "Навбаҳор" учрашуви якунлангач, меҳмонлар бош мураббийи Илҳомжон Мўминжонов ўйин борасида ўз фикрини айтиб ўтди.
Киритилди: 10:24, 09.03.2018. Ўқилди: 2251 марта. Фикрлар
Суперлига 2-туридан ўрин олган АГМК - "Навбаҳор" учрашуви якунлангач, АГМК жамоаси бош мураббийи ўйин борасида ўз фикрини айтиб ўтди.
Киритилди: 10:21, 09.03.2018. Ўқилди: 1876 марта. Фикрлар
Суперлига 2-туридан ўрин олган АГМК - "Навбаҳор" учрашуви якунлангач, меҳмонлар ярим ҳимоячиси ва ажойиб гол муаллифи Азизбек Турғунбоев ўйин борасида ўз фикрини айтиб ўтди.
Киритилди: 10:09, 09.03.2018. Ўқилди: 2584 марта. Фикрлар
Суперлига 2-туридан ўрин олган “Қизилқум” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида Нўъмон Ҳасанов ва етакчи ўйинларимиздан бири Жавоҳир Сидиқовлар иштирок этишди.
Киритилди: 09:58, 09.03.2018. Ўқилди: 2049 марта. Фикрлар
“Қизилқум” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Нўъмон Ҳасанов ва етакчи ўйинларимиздан бири Жавоҳир Сидиқов иштирок этишди.
Киритилди: 23:52, 08.03.2018. Ўқилди: 3517 марта. Фикрлар
"Металлург" ва "Навбаҳор" жамоалари ўртасидаги учрашув якунига етгач ҳар икки жамоа вакиллари иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 23:30, 04.03.2018. Ўқилди: 2250 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – АГМК учрашувидан кейин ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 01:40, 04.03.2018. Ўқилди: 3215 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – АГМК учрашувидан кейин ташкил этилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида олмалиқликлар устози иштирок этди.
Киритилди: 01:37, 04.03.2018. Ўқилди: 1878 марта. Фикрлар
Суперлига 1-туридан ўрин олган “Бухоро” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Нўъмон Ҳасанов ва жамоа етакчиси Жавоҳир Сидиқовлар иштирок этишди.
Киритилди: 20:39, 03.03.2018. Ўқилди: 2280 марта. Фикрлар
Бухоро шаҳрида бўладиган “Бухоро” – “Қўқон-1912” жамоалари учрашувидан олдин ҳар икки жамоа бош мураббийлари ва бир нафардан футболчилар иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 14:15, 03.03.2018. Ўқилди: 1773 марта. Фикрлар
"Пахтакор" - "Сўғдиёна" учрашувидан кейинги матбуот анжуманида жамоа бош мураббийи ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 01:02, 03.03.2018. Ўқилди: 3265 марта. Фикрлар
Нефтчи” – “Насаф” баҳсидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида қаршиликлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этиб, натижадан қониқмагани ҳақида гапирди.
Киритилди: 00:35, 02.03.2018. Ўқилди: 3867 марта. Фикрлар
Нефтчи” – “Насаф” баҳсидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида қаршиликлар ҳимоячиси Игорь Голбан иштирок этиб, мухлислар билан тўлиб тошган стадионда тўп суришдан илҳомланганини айтиб ўтди.
Киритилди: 00:28, 02.03.2018. Ўқилди: 4038 марта. Фикрлар
“Нефтчи” – “Насаф” баҳсидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида фарғоналиклар ҳимоячиси Шукурали Пўлатов иштирок этиб ўйин ҳақида шахсий фикрларини билдирди.
Киритилди: 00:24, 02.03.2018. Ўқилди: 3231 марта. Фикрлар
“Нефтчи” – “Насаф” баҳсидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида фарғоналиклар бош мураббийи Сергей Ковшов иштирок этиб ўйин ҳақида фикрларини билдирди.
Киритилди: 00:17, 02.03.2018. Ўқилди: 3040 марта. Фикрлар
"Локомотив" 1-турни сафарда "Қизилқум" жамоасига қарши баҳс билан бошлади ва Суперлиганинг илк турида дастлабки 3 очкони қўлга киритди.