Ўзбекистон чемпионатининг 4-туридан ўрин олган учрашувлар 28—31 март кунлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 23:30, 27.03.2024. Ўқилди: 1419 марта. Фикрлар
Кеча, 17 март куни Ўзбекистон Суперлигаси 2024 йилги мавсуми 3-тури ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 10:03, 19.03.2024. Ўқилди: 1832 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ҳакамлари марказий Суперлиганинг 3-тур ўйинларини бошқариб борадиган ҳакамлар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 21:14, 12.03.2024. Ўқилди: 1062 марта. Фикрлар
Бугун, 11 март куни Ўзбекистон Суперлигаси 2024 йилги мавсуми 2-тури ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 20:22, 12.03.2024. Ўқилди: 1578 марта. Фикрлар
Суперлига-2024 2-туридан ўрин олган «Олимпик» – «Локомотив» (0:1) учрашувини Сардор Исматуллаев бошчилигидаги ҳакамлар жамоаси бошқарди.
Киритилди: 22:37, 09.03.2024. Ўқилди: 932 марта. Фикрлар
2019 йилги Суперлига 3-тури доирасида ўтказилган «Пахтакор» – «Насаф» учрашувини Азиз Асимов бошчилигидаги ҳакамлар бошқарган.
Киритилди: 11:33, 08.03.2024. Ўқилди: 912 марта. Фикрлар
Кеча, 4 март куни Ўзбекистон Суперлигасининг янги, 2024 йилги мавсуми илк тури ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 19:28, 05.03.2024. Ўқилди: 1719 марта. Фикрлар
Сўнгги бир неча мавсум давомида ҳакамларимиз ВАР ишлайдиган ўйинларда ҳам қатор қийинчиликларга дуч келишгани ҳеч кимга сир эмас.
Киритилди: 18:37, 02.03.2024. Ўқилди: 1178 марта. Фикрлар
Ҳозиргина якунига етган «Насаф» – «Олимпик» учрашувининг 81-дақиқасида ВАРга мурожаат қилган Азиз Асимов меҳмонлар аъзоси Акбар Абдирасуловга қўпол ўйин учун 2-сариқ карточкани кўрсатиб, майдондан четлатди.
Киритилди: 21:53, 01.03.2024. Ўқилди: 865 марта. Фикрлар
Ҳозиргина якунига етган «Навбаҳор» – «Динамо» учрашувининг 83-дақиқасида ВАРга мурожаат қилган Раҳимбек Каримов мезбонлар фойдасига пенальти белгилади ва Табатадзе буни голга айлатирди.
Киритилди: 21:50, 01.03.2024. Ўқилди: 714 марта. Фикрлар
2023 йилги мавсумда Суперлига учрашувларини жами 29 нафар рефери бошқариб борди.
Киритилди: 15:01, 01.03.2024. Ўқилди: 1043 марта. Фикрлар
Ўзбекистон профессионал футбол лигаси жорий мавсум тоза ўйин вақти ва жисмоний тайёргарлик масаласига алоҳида эътибор қаратишни мақсад қилган.
Киритилди: 07:47, 01.03.2024. Ўқилди: 1008 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг жорий мавсумида футболчилар 3 та ҳолатда олинган сариқ карточка учун жарима тўлайдиган бўлди:
Киритилди: 10:06, 29.02.2024. Ўқилди: 2326 марта. Фикрлар
Биринчи март санасидан Ўзбекистон Суперлигасининг янги мавсумига старт берилади.
Киритилди: 14:01, 28.02.2024. Ўқилди: 1228 марта. Фикрлар
Лига томонидан ўтказиладиган барча расмий мусобақаларда учрашувнинг ташкилий масалаларига масъул комиссарлар фаолият олиб боради.
Киритилди: 21:39, 20.02.2024. Ўқилди: 1032 марта. Фикрлар
2023 йил Ўзбекистон миллий чемпионати доирасидаги 182 учрашувда жами 29 нафар бош ҳакам ишлади.
Киритилди: 19:15, 09.02.2024. Ўқилди: 1209 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 2023 йилги мавсуми учрашувларида тоза ўйин вақти қанча бўлгани чоп этиб борилмоқда.
Киритилди: 11:39, 09.02.2024. Ўқилди: 1605 марта. Фикрлар
Жорий йилнинг 21-25-январ кунлари Марказий Осиё футбол ассоциацияси (CAFA) томонидан ҳакамлар семинари ҳамда ВАР курси ташкил этилиши режалаштирилган.
Киритилди: 14:48, 09.01.2024. Ўқилди: 1152 марта. Фикрлар
Бугун, 21 декабрь куни соат 10:00 да Ўзбекистон футбол ҳакамлари марказида ВАР ҳамда АВАР мавзуларига бағишланган 2 босқичли семинар бошланди.
Киритилди: 12:30, 21.12.2023. Ўқилди: 810 марта. Фикрлар
Юқоридаги суратда жорий мавсумни стабил ўтказган, Олий лига ва бошқа мусобақаларда муҳим учрашувларни бошқарган 3 нафар аёл ҳакам келтирилган.