Бирлашган Араб Амирликларида бўлиб ўтаётган "Dubai Cup" мусобақасида дастлабки 2та тур ўйинлари ўтказилди.
Киритилди: 06:36, 27.03.2022. Ўқилди: 3029 марта. Фикрлар
Бирлашган Араб Амирликларида бўлиб ўтаётган "Dubai Cup" мусобақасининг 2-тури доирасида Темур Кападзе бошчилигидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси бугун мезбон олимпия терма жамоасига қарши майдонга чиқди.
Киритилди: 23:05, 26.03.2022. Ўқилди: 2106 марта. Фикрлар
Бирлашган Араб Амирликларида бўлиб ўтаётган "Dubai Cup" мусобақасининг 2-тури доирасида Темур Кападзе бошчилигидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси бугун мезбон олимпия терма жамоасига қарши майдонга чиқади.
Киритилди: 20:05, 26.03.2022. Ўқилди: 2158 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси Дубай шаҳридаги халқаро мусобақада биринчи тур учрашувини Саудия Арабистонига қарши ўтказиб, 0:2 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 21:55, 23.03.2022. Ўқилди: 2395 марта. Фикрлар
Футбол бўйича Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси Дубай шаҳридаги халқаро мусобақада биринчи тур учрашувини Саудия Арабистонига қарши ўтказди.
Киритилди: 20:09, 23.03.2022. Ўқилди: 5515 марта. Фикрлар
сони: 149 та.
Бугун Темур Кападзе бошчилигидаги бўлажак Олимпия терма жамоамиз БААнинг Дубай шаҳрида ташкил этилаётган халқаро мусобақадаги иштирокини бошлайди.
Киритилди: 12:43, 23.03.2022. Ўқилди: 2661 марта. Фикрлар
Март ойининг сўнгида Бирлашган Араб Амирликларида 23 ёшгача бўлган футболчилар ўртасида халқаро «Dubai Cup» мусобақаси ўтказилади.
Киритилди: 14:08, 03.03.2022. Ўқилди: 1693 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Туркиядаги йиғин доирасида «Анталяспорʼʼ клуби билан ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 18:33, 27.12.2021. Ўқилди: 3084 марта. Фикрлар
Мамлакатимизда бўлиб ўтаётган Осиё кубоги саралаш U-23 баҳслари давом этади.
Киритилди: 09:16, 30.10.2021. Ўқилди: 3091 марта. Фикрлар
Юртимиз мезбоник қиладиган 23 ёшгача бўлган футболчилар ўртасидаги Осиё Кубоги 2023 саралаш ўйинлари бошланмоқда.
Киритилди: 18:09, 26.10.2021. Ўқилди: 2827 марта. Фикрлар
Биласиз U23 Осиё кубоги финал босқич беллашувлари 2022 йили Ўзбекистон майдонларида ташкил этилади.
Киритилди: 07:08, 29.08.2021. Ўқилди: 1799 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон У-21 терма жамоаси украиналик тенгдошларини мағлуб этиб, Валерий Лобановский халқаро хотира турнирида ғолибликни қўлга киритди.
Киритилди: 07:00, 29.05.2021. Ўқилди: 3131 марта. Фикрлар
Ўзбекистон U21 терма жамоаси Украинада ташкил этилган Валерий Лобановский хотирасига бағишлаб ўтказилган халқаро турнир ғолибига айланди.
Киритилди: 23:26, 28.05.2021. Ўқилди: 6177 марта. Фикрлар
Ўзбекистон U21 терма жамоаси бош мураббийи Тимур Кападзе Украинада бўлиб ўтган Валерий Лобановский халқаро хотира турнири ҳақида ўз фикрлари билан ўртоқлашдилар.