Шомуродовнинг 16 метрдан жавоб зарбасига аниқлик етишмади
БАА футболчиси 18 метрдан кучли зарба йўллади. Дилшод Ҳамроев иккинчи уринишда тўпни эгаллаб олди
Уҳҳҳҳҳ! Ҳимоячимиз Достон Турсунов тўпни БАА футболчиларига олдириб қўйди ва рақибларимиз тўпни эгаллаб, дарвоза олдида турган футболчига тўпни узатишди. Бахтимизга-бахтимизга, БАА футболчисининг 7-8 метрдан йўллаган зарбаси дарвоза устидан ўтиб кетди
65' |
Эҳҳҳҳ, Элдор икки марта дарвозага аниқ зарба бера олмади. Дастлаб унинг ўзи чап қанотдан олдинга ўтиб, бир футболчини алдади ва олис бурчак томон тўпни тепди. Ноаниқ бўлди. Қарши ҳужум натижасида гол уриш учун яхши имкониятга эга бўлдик. Ўнг қанотдан олдинга ўтган ярим ҳимоячимиз тўпни жарима майдончаси чизиғи устида турган Шомуродовга тўп етказилди. Элдорнинг бу галги зарбаси ҳам аниқ бўлмади
Ҳаммаси яхши ўйналди. Комилов чап қанотдан тўпни жарима майдончасига ерлатиб етказиб берди. Ҳамдамов дарвозага тўпни бура олмади
Абдулла Ғаним огоҳлантириш олди. У ўзидан ўтиб кетаётган Соҳибовни тортиб йиқитди
Абдулла Ғаним чап қанотдан жарима майдончасига кириб, марказ томон кўчаётганида ҳимоячимиз билан конктакт натижасида йиқилди. Пенальти йўқ
БУрчак тўпидан кейин ҳимоячилар тўпни қайтаришди
Қарши ҳужум натижасида Шомуродов жарима майдончасига кириб борди, аммо зарба беришга улгурмади, ҳимоячи тўпни тепиб юборишга улгурди
Фирдавс Абдусалимовнинг зарбаси ҳимоячига тегиб, майдонни тарк этди. Аммо ҳакам бурчак тўпи белгиламади
Ўнг қанотдан ҳаволатиб узатилган тўпни Ўринбоев бош билан дарвозага жойлади. Ҳужумчимиз ҳимоячига нисбатан баланд сакрагани эътиборга молик
ГООООООООЛ! Забиҳилло Ўринбоев, 2:1!
51' |
Амирлик ярим иҳмоячиси ўнг қанотдан катат тезликда олдинга ўтди ва 20 метрлардан кучли зарба берди. Тўп ҳужумчига тегиб, майдонни тарк этди