Message: Undefined property: stdClass::$title_uz
Filename: site/match_center.php
![]()
Ўзбекистон терма жамоасини БАА билан ўйиндаги дуранг ҳам Жаҳон чемпионатига олиб чиқади.
Киритилди: 05:17, 26.03.2025. Ўқилди: 16422 марта. Фикрлар сони: 268 та.
Эрон терма жамоаси ЖЧ-2026 йўлланмасини қўлга киритди, бироқ АҚШнинг янги президенти Дональд Трамп сиёсати туфайли мусобақани ўтказиб юбориши мумкин.
Киритилди: 08:36, 28.03.2025. Ўқилди: 10031 марта. Фикрлар сони: 42 та.
Кеча "Манчестер Сити" Англия кубоги чорак финалида "Борнмут"ни мағлуб этди - 2:1.
Киритилди: 12:44, 31.03.2025. Ўқилди: 9010 марта. Фикрлар сони: 50 та.
We Global Football портали томонидан Осиёдаги ЖЧ-2026 саралашининг 8-туридан кейин жамоалар имкониятлари борасидаги ҳисоб-китобларини янгилади.
Киритилди: 10:53, 26.03.2025. Ўқилди: 6945 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 15:00, 26.03.2025. Ўқилди: 6835 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Жаҳон чемпионати саралаш учрашувлари 8-тури доирасида Ўзбекистон терма жамоаси Эронга қарши баҳс олиб борди.
Киритилди: 19:33, 26.03.2025. Ўқилди: 6717 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бу ҳақда Goal.com хабар бермоқда.
Киритилди: 17:49, 27.03.2025. Ўқилди: 6211 марта. Фикрлар сони: 16 та.
"Барселона" бош мураббийи Ханс-Дитер Флик мураббийлар штабидан ҳар бир ўйиннинг биринчи бўлимини видеога олишни сўрамоқда.
Киритилди: 11:56, 26.03.2025. Ўқилди: 5673 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Мадриднинг "Реал" клуби раҳбарияти бразилиялик ҳужумчи Винисиус Жуниорни сотиш учун очиқ.
Киритилди: 12:56, 29.03.2025. Ўқилди: 5473 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Москванинг ЦСКА клуби вингери Аббосбек Файзуллаев Европа клублари қизиқишлари доирасига тушиб қолди.
Киритилди: 17:02, 30.03.2025. Ўқилди: 5454 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ҳозирда Саудиянинг "Ан-Наср'' клуби шарафини ҳимоя қилаётган португалиялик юлдуз Криштиану Роналду "Реал Мадрид"ни 123 йиллик юбилейи билан табриклади.
Киритилди: 16:58, 06.03.2025. Ўқилди: 22875 марта. Фикрлар сони: 6 та.
ЖЧ-2026 саралаш босқичидан ўрин олган Ўзбекистон ва Қирғизистон терма жамоалари ўртасидаги ўйин бугун — 2025 йил 20-март куни Zo'r TV телеканали орқали ҳам жонли трансляция қилинади.
Киритилди: 07:00, 20.03.2025. Ўқилди: 18398 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Ан-Наср" ҳужумчиси Криштиану Роналду билан боғлиқ кулгили эпизод Саудия Арабистони чемпионатининг "Аш-Шабаб" билан ўйинидан (2:2) олдин содир бўлди.
Киритилди: 13:10, 08.03.2025. Ўқилди: 15548 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Эрон миллий жамоаси бош мураббийи Амир Ғалиноий Ўзбекистонга қарши ўйиндан кейин ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 23:53, 25.03.2025. Ўқилди: 14385 марта. Фикрлар сони: 62 та.
2026 йилги Жаҳон чемпионатига саралашнинг учинчи босқичи 8-турида Эрон ва Ўзбекистон терма жамоалари ўртасидаги учрашув билан давом этади.
Киритилди: 17:09, 23.03.2025. Ўқилди: 11411 марта. Фикрлар сони: 17 та.
“Ан-Наср” ҳужумчиси Криштиану Роналду “Реал”га қайтиши мумкин, деб хабар бермоқда Sky Sports.
Киритилди: 09:01, 01.04.2025. Ўқилди: 3434 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Мадриднинг "Реал" клуби президенти Флорентино Перес ҳозирда Италиянинг "Комо" клубини бошқараётган Сеск Фабрегасни Карло Анчелоттига ўринбосарлар қаторига қўшган.
Киритилди: 14:57, 01.04.2025. Ўқилди: 2749 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Барселона" ЕЧЛда Войцех Шеснини қайдномадан чиқариб, Марк Андре тер Штегенни киритишга мажбур бўлади.
Киритилди: 11:35, 01.04.2025. Ўқилди: 2675 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2025 йил 1-апрель, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 09:24, 01.04.2025. Ўқилди: 2372 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Мадриднинг “Реал” клуби бош мураббийи Карло Анчелотти мавсум якунланганидан сўнг жамоани тарк этиш ҳақида ўйламоқда.
Киритилди: 07:25, 01.04.2025. Ўқилди: 2293 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Норвегиянинг “Брюне” клуби дарвозабони Ян де Бур миллий чемпионат 1-туридаги “Буде/Глимт”га қарши баҳсда ўйиннинг энг яхши футболчи деб топилди.
Киритилди: 20:29, 01.04.2025. Ўқилди: 417 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Нигериялик боксчи Габриэль Олувасегун Оланреважу Ганада ўтказилган жанг вақтида ҳушидан кетиб, 40 ёшида ҳаётдан кўз юмди.
Киритилди: 15:25, 01.04.2025. Ўқилди: 715 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 23:00, 31.03.2025. Ўқилди: 2079 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Футбол мухлислари орасида Арда Гюлер ва Доминик Собослаи қарама-қаршилигида ким кучлироқ экани ҳақидаги баҳслар авжида.
Киритилди: 13:03, 28.03.2025. Ўқилди: 3850 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ФИФА ва УЕФА Россияни Украинадаги можародан сўнг маънавий сабабларга кўра эмас
Киритилди: 23:20, 26.03.2025. Ўқилди: 5313 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 22:56, 26.03.2025. Ўқилди: 3243 марта. Фикрлар сони: 4 та.
УЕФА Россиянинг халқаро майдонга қайтишини тобора кўпроқ муҳокама қилмоқда.
Киритилди: 22:42, 26.03.2025. Ўқилди: 1613 марта. Фикрлар сони: 10 та.
UFC'нинг оғир вазн тоифасидаги собиқ чемпиони Каин Веласкес 2022 йилда содир бўлган отишма бўйича Санта Клара округи суди томонидан 5 йиллик қамоқ жазосига ҳукм қилинди.
Киритилди: 18:26, 25.03.2025. Ўқилди: 1105 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Эрлинг Ҳоланд январь ойида «Манчестер Сити» билан ўн йиллик шартнома имзолади.
Киритилди: 23:50, 22.03.2025. Ўқилди: 3666 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 09:01, 22.03.2025. Ўқилди: 2258 марта. Фикрлар сони: 2 та.