Жафар Ирисметовнинг фикрича, Аббос Файзулаев Европада ўйнашга тайёр.
Киритилди: 15:41, 15.12.2024. Ўқилди: 1830 марта. Фикрлар сони: 12 та.
ФИФА 2024 йил охиригача Москванинг ЦСКА клубига янги футболчиларни рўйхатдан ўтказишга қўйилган тақиқни бекор қилади.
Киритилди: 22:45, 13.12.2024. Ўқилди: 706 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЦСКАнинг собиқ футболчиси Дмитрий Хомуха москваликлар ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаевнинг келажаги ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 21:35, 13.12.2024. Ўқилди: 1597 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЦСКА ҳужумкор ярим ҳимоячи Аббосбек Файзуллаевни клубда ушлаб қолишга умид қилмоқда.
Киритилди: 20:07, 06.12.2024. Ўқилди: 4665 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Франциянинг “Монако” клуби ЦСКА вингери, ўзбекистонлик футболчи Аббoсбек Файзуллаевни сотиб олиш имкониятига қизиқиш билдирмоқда.
Киритилди: 08:19, 06.12.2024. Ўқилди: 881 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 15:48, 05.12.2024. Ўқилди: 534 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЦСКА фахрийси Евгений Алдонин “Монако”нинг ЦСКА ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаевга қизиқиши ҳақида гапирди.
Киритилди: 20:11, 04.12.2024. Ўқилди: 796 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Реал Сосьедад» ЦСКАдан Аббосбек Файзуллаевга алоҳида қизиқиш билдирмоқда.
Киритилди: 22:20, 03.12.2024. Ўқилди: 4948 марта. Фикрлар сони: 17 та.
ЦСКА клуби вингери Аббосбек Файзуллаев фаолиятини Франциянинг “Монако” клубида давом эттириши мумкин.
Киритилди: 19:57, 03.12.2024. Ўқилди: 5124 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Қозоннинг «Рубин» жамоаси ярим ҳимоячиси Умарали Раҳмоналиев Москванинг ЦСКА жамоасида тўп сураётган ярим ҳимоячи Аббосбек Файзуллаевнинг келажаги ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 23:56, 29.11.2024. Ўқилди: 879 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Якунланиб бораётган 2024 йилги футбол мавсумида “Ўзбекистоннинг энг яхши футболчиси” бўлишга номзодлар билан танишинг.
Киритилди: 21:51, 29.11.2024. Ўқилди: 1525 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Globe Soccer Awards мукофотининг энг яхши футболчиси учун курашда финалчилар аниқланди.
Киритилди: 15:02, 28.11.2024. Ўқилди: 2834 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 12:42, 22.11.2024. Ўқилди: 5873 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Жаҳон чемпионатининг Осиё минтақаси 3-саралаш босқичи 6-тур доирасида Ўзбекистон миллий жамоаси сафарда Шимолий Корея жамоасига қарши майдонга тушиб қийин учрашувда 0:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 20:28, 19.11.2024. Ўқилди: 5272 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жаҳон чемпионати саралаш доирасидаги ўйинлар давом эттирилди.
Киритилди: 18:59, 19.11.2024. Ўқилди: 4604 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:25, 15.11.2024. Ўқилди: 3196 марта. Фикрлар сони: 17 та.
2026 йилда ўтказиладиган Жаҳон чемпионатининг Осиё минтақаси 3-саралаш босқичи 5-тур доирасида Ўзбекистон миллий жамоаси сафарда Қатар жамоасига қарши майдонга тушиб 2:3 ҳисобида мағлубиятга учради.
Киритилди: 07:20, 15.11.2024. Ўқилди: 5890 марта. Фикрлар сони: 18 та.
ЦСКАнинг собиқ футболчиси Владимир Пономарев пойтахтликлар ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаевнинг ўйинига юқори баҳо берди.
Киритилди: 15:20, 10.11.2024. Ўқилди: 13583 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Россия кубоги 1/4 финалининг 1-турида “Рубин” ЦСКАни қабул қилди.
Киритилди: 22:31, 06.11.2024. Ўқилди: 915 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Спартак"нинг собиқ сардори Егор Титов ЦСКАнинг ҳужумкор ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаевнинг РПЛнинг 14-турида "қизил-оқлар" билан дербидаги ўйини (2:0) ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 22:09, 04.11.2024. Ўқилди: 3548 марта. Фикрлар сони: 1 та.