Осиёнинг 2024 йилдаги энг яхши ёш футболчиси Аббосбек Файзуллаев юлдуз жамоадоши Миральем Пьянич ҳақида гапирди.
Киритилди: 23:41, 30.10.2024. Ўқилди: 807 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистонлик ЦСКА вингери Аббосбек Файзуллаев ўзини пойтахт клуби етакчисидек ҳис қиляптими, деган саволга жавоб берди.
Киритилди: 19:31, 30.10.2024. Ўқилди: 2217 марта. Фикрлар сони: 22 та.
ЦСКА вингери Аббосбек Файзуллаев келаси дам олиш кунлари бўлиб ўтадиган "Спартак" билан пойтахт дербиси ҳақида гапирди.
Киритилди: 19:14, 30.10.2024. Ўқилди: 2085 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЦСКА Москванинг коммуникациялар бўйича директори Кирилл Брейдо Аббосбек Файзуллаев ҳақида гапирди.
Киритилди: 16:53, 30.10.2024. Ўқилди: 659 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЦСКА ва Ўзбекистон миллий терма жамоаси ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаевнинг биринчи мураббийи Дмитрий Ан футболчининг Осиёда йилнинг энг яхши ёш футболчиси деб топилганига муносабат билдирди.
Киритилди: 09:01, 30.10.2024. Ўқилди: 527 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Москванинг “Спартак” клуби собиқ ҳимоячиси Эдуард Мор, аввалроқ Осиёда йилнинг энг яхши ёш футболчиси сифатида эътироф этилган ЦСКА футболчиси Аббосбек Файзуллаев ҳақида гапирди.
Киритилди: 08:46, 30.10.2024. Ўқилди: 3119 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Россиялик мураббий Валерий Непомняший Аббосбек Файзуллаев билан боғлиқ сўнгги янгиликлар ҳақида гапирди.
Киритилди: 18:46, 29.10.2024. Ўқилди: 794 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Россия чемпионатининг 13-турида ЦСКА ўз майдонида «Факел»ни қабул қилди.
Киритилди: 22:22, 26.10.2024. Ўқилди: 1230 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Бироздан сўнг ЦСКА Россия Премьер-лигасининг 12-тури доирасида Маҳачкаланинг “Динамо” жамоасига қарши сафарда ўйнайди.
Киритилди: 19:55, 19.10.2024. Ўқилди: 2776 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:26, 16.10.2024. Ўқилди: 2029 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Собиқ футболчи Валерий Кечиновнинг фикрича, Ўзбекистон терма жамоаси 2026 йилда бўлиб ўтадиган жаҳон чемпионатига чиқиш имкониятига эга.
Киритилди: 21:49, 15.10.2024. Ўқилди: 6312 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 18:25, 15.10.2024. Ўқилди: 2929 марта. Фикрлар сони: 26 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси менежери ва Ўзбекистон футбол ассоциацияси халқаро бўлими бошлиғи Шерзод Игамбердиев ЦСКА ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаевнинг ҳолати ҳақида гапирди.
Киритилди: 14:29, 15.10.2024. Ўқилди: 1241 марта. Фикрлар сони: 4 та.
ЦСКА алоқа хизмати раҳбари Кирилл Брейдо ярим ҳимоячи Аббосбек Файзуллаевнинг соғлиги билан боғлиқ муаммолар ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 18:45, 14.10.2024. Ўқилди: 13456 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаев Россия чемпионатида яна тур рамзий жамоасига киритилди.
Киритилди: 22:51, 08.10.2024. Ўқилди: 846 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Россия чемпионатининг 11-турида "Динамо" ўз майдонида ЦСКА жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 20:32, 06.10.2024. Ўқилди: 1173 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЦСКА вингери Аббосбек Файзуллаев жамоага янги келган Саул Гуарирапа ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 22:31, 19.09.2024. Ўқилди: 645 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЦСКА футболчиси Аббосбек Файзуллаев "қизил-кўклар"нинг Россия Премьер-лигасининг янги мавсумидаги истиқболига баҳо берди.
Киритилди: 07:29, 27.08.2024. Ўқилди: 4500 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЦСКА футболчиси Аббосбек Файзуллаев жамоаси бош мураббийи Марко Николичнинг фаолияти ҳақида гапирди.
Киритилди: 17:06, 26.08.2024. Ўқилди: 970 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЦСКА ярим ҳимоячиси Аббосбек Файзуллаев "армиячилар" жамоасининг имкониятларни амалга оширишдаги муаммолари ҳақида гапирди.
Киритилди: 17:00, 26.08.2024. Ўқилди: 598 марта. Фикрлар сони: 0 та.