Суперлига 6-туридан ўрин олган “Насаф” – “Локомотив” баҳси 2:1 ҳисобида якунланди.
Суперлига 6-туридан ўрин олган “Насаф” – “Локомотив” баҳси 2:1 ҳисобида якунланди. Ўйиндан сўнг ўтказилган матбуот анжуманида Андрей Микляев саволларга жавоб берди.
Учрашувнинг биринчи бўлимида гол киритилмади. 54-дақиқада меҳмонлар яримғимоячиси Диёрбек Туропов ҳисобни очди.
Суперлиганинг 6-туридан ўрин олган “Насаф” – “Локомотив” учрашувининг бошланғич таркиблари маълум бўлди.
Бугун бутун ўзбек футболи жамоатчилиги диққат марказида Қаршидаги "Марказий" ўйингоҳда ўтадиган учрашув бўлади.
Ўзбекистон Суперлигаси 6-турининг энг қизиқарли тарзда ўтиши тахмин қилинаётган беллашувида Тошкентнинг “Локомотив” жамоаси Қаршида “Насаф” меҳмони бўлади.
Бугун Суперлига 6-турининг марказий учрашуви “Марказий” стадионида бўлади. Унда “Насаф” ҳамда “Локомотив” жамоалари ўзаро куч синашади. Учрашув соат 20:00да бошланади.
Суперлиганинг 6-туридаги “Насаф” - “Локомотив” баҳси, турнинг марказий учрашуви саналади.
Ўзбекистон Суперлигаси 6-турининг марказий беллашувида "Локомотив" "Насаф" меҳмони бўлади.
Кеча Наманганда Суперлиганинг 5-тури якунловчи ўйини бўлиб ўтди.
Кеча бўлиб ўтган “Навбаҳор” – “Насаф” учрашувининг видеошарҳини томоша қилинг.
“Навбаҳор” ва “Насаф” жамоалари ўртасидаги учрашув якунига етгач, ҳар икки жамоа вакиллари иштирокида матбуот анжумани ўтказилди.
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Насаф” учрашувининг бошланғич таркиблари маълум бўлди.
Бугун “Насаф” ПФК мухлислар клубининг ташаббуси билан, бир гуруҳ фаол мухлислар Наманганга ташриф буюришади.
Бугун бўлиб ўтадиган "Навбаҳор" ва "Насаф" жамоалари ўртасидаги учрашув олдидан митинг ўтказилди.
Бугун “Насаф” Наманганда мамлакатимиз миллий чемпионати, Суперлиганинг 5-тур учрашувини “Навбаҳор” жамоасига қарши ўтказади.
Клуб раҳбарияти бу сафар ҳам ишқибозларимизга хуш кайфият тақдим этиш мақсадида, ўйиндан олдин концерт дастурини уюштиришга қарор қилишди.
Қатарнинг дунёга машҳур “Аспире” футбол академияси Осиёнинг энг яхши академиялари тарбияланувчилари иштирокида ташкил этган халқаро турнир ниҳоясига етди.
"Насаф" футбол мактаби тарбияланувчиларидан иборат жамоалари Қатарда бўлиб ўтаётган халқаро турнирдаги иштирокини давом эттиришмоқда дея хабар беради "аждарлар" рамий сайти.