Касильяс: «Биз Барселонага бир мақсадни - ярим финалга чиқишни кўзлаб келдик»
Мадриднинг «Реал» клуби дарвозабони Икер Касильяснинг билдиришича, унинг жамоаси «Барселона»га қарши Испания кубоги жавоб учрашуви бошланишини интиқлик билан кутмоқда ва мусобақанинг кейинги босқичига чиқиш учун қатъиятга тўлган.
«Биз Барселонага биттаю-битта мақсад - турнирнинг кейинги босқичига чиқиш учун йўл олдик. Бугун майдонга чиқадиган футболчилар «Камп Ноу»да қозониладиган ғалаба учун жонларини ҳам тикишга тайёр.
Бундай савиядаги ўйинларда қатнашишни ҳар қандай футболчи хоҳлайди. «Реал» яхши ўйинини кўрсатади. Гарчи дастлабки учрашувда мағлубиятга учраган бўлсак-да, ғалаба руҳини намойиш этиб, қарама-қаршиликни ўз фойдамизга ҳал қилишимиз лозим», - дея Касильяс сўзларидан иқтибос келтиради Goal.com.
Эслатиб ўтамиз, бир ҳафта мукаддам «Сантьяго Бернабеу»да бўлиб ўтган учрашувда «Барселона» 1:2 ҳисобида ғалаба қозонган эди.
Киритилди: 22:55, 25.01.2012. Ўқилди: 16012 марта. Фикрлар: 4 та.