«Насаф» кеча, 7 февраль куни “Ал Жаиш” жамоасига қарши учрашув ўтказиладиган “Suhaim bin Hamad Stadium”да машғулот ўтказишди.
Киритилди: 09:35, 08.02.2014. Ўқилди: 4049 марта. Фикрлар
Ўйинолди матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Ал-Жайиш” жамоаси ёрдамчи мураббийи Юсуф Адам ва жамоа ҳимоячиси Мурод Нажий қатнашишди.
Киритилди: 20:14, 07.02.2014. Ўқилди: 5215 марта. Фикрлар
Бугун Доҳада “Hilton” меҳмонхонасида ўтказилган менежерлар митингида бир қатор ташкилий масалалар муҳокама қилинди.
Киритилди: 18:00, 07.02.2014. Ўқилди: 4514 марта. Фикрлар
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида «Локомотив» мураббийи Ҳаким Фузайлов ҳамда Ислом Тўхтахўжаев қатнашишди.
Киритилди: 13:41, 07.02.2014. Ўқилди: 4968 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, чемпионлар лигасининг саралаш босқичи доирасида Тошкентнинг «Локомотив» жамоаси Қувайтнинг «Ал Қувайт» клубига қарши майдонга тушади. Шу муносабат билан «Пахтакор» стадионининг конференс залида ҳар икки жамоа мураббийлари ва футболчилар иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 13:38, 07.02.2014. Ўқилди: 5008 марта. Фикрлар
Кеча Қатар пойтахти Доҳага етиб келган футболчиларимиз шу куннинг ўзида кечки пайт илк машғулотларни ўтказишди.
Киритилди: 11:13, 07.02.2014. Ўқилди: 4034 марта. Фикрлар
Бугун “Насаф” ФК делегацияси Дубайдан Қатар пойтахти Доҳага етиб келди. “Боинг-737” ҳаво лайнерида бир соатлик парвоздан сўнг жамоа аъзолари белгиланган манзилга етиб келишди.
Киритилди: 20:00, 06.02.2014. Ўқилди: 3362 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 8 февраль куни «Локомотив» клуби Осиё Чемпионлар лигаси саралаш баҳслари доирасида Кувайтнинг «Кувайт спорт клуб» жамоаси билан куч синашади.
Киритилди: 17:17, 06.02.2014. Ўқилди: 3468 марта. Фикрлар
"Насаф" жамоаси вакиллари ОЧЛ-2014 плей-офф учрашувини ўтказиш учун бугун Дубайдан Қатарнинг Доҳа шаҳрига етиб боришди. Бу ҳақда "Насаф" ПФК расмий твиттери хабар тарқатди.
Киритилди: 17:13, 06.02.2014. Ўқилди: 3458 марта. Фикрлар
Эрон кубогининг ярим финал учрашувлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 00:19, 06.02.2014. Ўқилди: 2184 марта. Фикрлар
"Локомотив" яримҳимоячиси Бобурбек Йўлдошев ОФК расмий сайти мухбирлари билан суҳбатда бўлиб, жамоасининг ўтган йилги ОЧЛ плей-оффи иккинчи босқичидаги оғриқли мағлубияти бу сафар такрорланмаслигини таъкидлади. Эслатиб ўтамиз, темирйўлчилар якшанба куни амалдаги ОФК кубоги ғолиби "Қувайт СК" билан Тошкентда баҳс олиб боради.
Киритилди: 10:05, 05.02.2014. Ўқилди: 4412 марта. Фикрлар
"Насаф"нинг ОЧЛ-2014 плей-офф учрашувидаги рақиби Қатарнинг "Ал-Жайиш" жамоаси ҚЮЛнинг навбатдаги турида ҳамюртимиз Фозил Мусаевнинг собиқ жамоасини ўз майдонида қабул қилиб, 2:1 ҳисобида мағлубиятга учратди.
Киритилди: 23:38, 04.02.2014. Ўқилди: 3291 марта. Фикрлар
Бугун ОФКнинг Ғарб минтақасида Осиё чемпионлар лигаси саралашининг биринчи босқич ўйинлари бўлиб ўтди ва 8 февраль куни "Локомотив"га қарши ўйнайдиган жамоанинг номи маълум бўлди.
Киритилди: 23:35, 02.02.2014. Ўқилди: 4965 марта. Фикрлар
"Насаф"нинг ОЧЛ плей-оффидаги рақиби — Қатарнинг "Ал Жайиш" жамоасига янги тунислик мураббий келгач, ҚЮЛнинг кейинги уч турида кетма-кет ғалабани қўлга киритди.
Киритилди: 11:49, 01.02.2014. Ўқилди: 3084 марта. Фикрлар
Кеча Эрон кубогининг сўнгги ярим финалчиси аниқланди.
Киритилди: 12:29, 27.01.2014. Ўқилди: 2421 марта. Фикрлар
Кеча Уммон пойтахти Масқат шаҳрида бўлиб ўтган ОФКнинг мусобақаларни ўтказиш қўмитаси яна бир муҳим қарорни қабул қилди.
Киритилди: 07:50, 26.01.2014. Ўқилди: 6114 марта. Фикрлар
Кеча Саудия Арабистонининг чемпионатининг 19-тур учрашувларига старт берилди.
Киритилди: 13:00, 25.01.2014. Ўқилди: 2418 марта. Фикрлар
Кеча ҚЮЛнинг 16-тури доирасида “Насаф” футбол клубининг ОЧЛ-2014 плей-офф учрашвидаги рақиби “Ал-Жайиш” жамоаси сафарда “Ал-Садд” жамоасига қарши майдонга тушди. Эслатиб ўтамиз, жамоани яқинда қабул қилиб олган тунислик мутахасис Набил Маънул учун бу илк ўйин эди.
Киритилди: 08:36, 25.01.2014. Ўқилди: 2339 марта. Фикрлар
"Насаф"нинг ОЧЛ-2014 плей оффдаги рақиби Қатарнинг "Ал-Жайиш" футбол клуби янги 52 ёшлик тунислик мутахасис Набил Маънул билан 20 январь куни шартнома имзолаган.
Киритилди: 16:05, 22.01.2014. Ўқилди: 3201 марта. Фикрлар
Бугун “Насаф”нинг ОЧЛ-2014 плей-офф учрашувидаги рақиби “Ал-Жайиш” жамоаси Қатар Юлдузлар лигаси навбатдаги турида турнир жадвалининг сўнгги поғоналарининг бирида, 13-ўринда бораётган “Умм-Салал” жамоаси билан сафарда куч синашишди.