Кеча Абу-Даби вақти билан соат 19:30да бошланган машғулотда "Пахтакор" футболчилари тўлиқ куч билан ишлашди.
Киритилди: 10:55, 15.05.2012. Ўқилди: 5237 марта. Фикрлар
Осиё Чемпионлар Лигасининг 6-туридан ўрин олган “Насаф” - “Истиқлол” учрашувини бошқариб борадиган ҳакамлар номи аниқ.
Киритилди: 23:43, 14.05.2012. Ўқилди: 6197 марта. Фикрлар
Гуруҳ баҳсларини муддатидан олдин якунлаган Қаршининг "Насаф" клуби 16 май куни Осиё чемпионлар лигаси гуруҳ босқичининг сўнгги турида Қаршидаги Марказий стадионида Эроннинг "Истиқлол" жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 23:20, 14.05.2012. Ўқилди: 5111 марта. Фикрлар
ОЧЛнинг сўнгги турида БААнинг "Бани Яс"га қарши ўйнайдиган Тошкентнинг "Пахтакор" клуби бугун Абу Дабига етиб келди. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 18:45, 14.05.2012. Ўқилди: 4908 марта. Фикрлар
ОФК ҳакамлар қўмитаси Осиё чемпионлар лигасининг нимчорак финал учрашувларига ҳакамларни тайинлади. Бу ҳақда Uzreferee.com интернет нашри хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 16:02, 14.05.2012. Ўқилди: 6211 марта. Фикрлар
16 май куни Чемпионлар лигаси “Е” гуруҳи 6-тури доирасидаги “Бунёдкор” – “Похан Стилерз” учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:55, 14.05.2012. Ўқилди: 5606 марта. Фикрлар
Жанубий Кореянинг “Поханг Стилерз” футбол клуби делегацияси кеча мамлакатимиз пойтахтига етиб келди. Бу ҳақда “Бунёдкор” расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 11:47, 14.05.2012. Ўқилди: 5044 марта. Фикрлар
16 май, чоршанба куни "Пахтакор" ОЧЛ гуруҳ баҳсларининг охирги турида "Банияс" меҳмони бўлади.
Киритилди: 07:57, 09.05.2012. Ўқилди: 5457 марта. Фикрлар
16 май куни ОФК чемпионлар Лигаси гуруҳ босқичининг сўнгги, 6-турида майдонга тушадиган юртимиз жамоалари иштирокидаги ўйинларни бошқарувчи ва кузатувчи ҳакамлар ва назоратчилар бригадаси рўйхати эълон қилинди.
Киритилди: 15:03, 04.05.2012. Ўқилди: 7030 марта. Фикрлар
"Аделаида”нинг 7-рақамли таянч ярим ҳимоячиси баҳсдан кейин ўз фикрлари билан ўртоқлашди:
Киритилди: 09:42, 03.05.2012. Ўқилди: 5332 марта. Фикрлар
йин якунланиб, “Хиндмарш” стадиони микст-зонасидан ўтиб бораётган ярим ҳимоячимиз Лутфулла Тўраевнинг фикрлари билан қизиқдик:
Киритилди: 09:41, 03.05.2012. Ўқилди: 5262 марта. Фикрлар
Ўйиндан кейинги матбуот анжуманида оммавий ахборот воситалари вакиллари билан иккинчи бўлиб “Аделаида Юнайтед” клуби устози “ҳисоблашди”:
Киритилди: 09:38, 03.05.2012. Ўқилди: 5342 марта. Фикрлар
Учрашувдан кейинги матбуот анжуманига биринчи бўлиб “Бунёдкор” устози келди. Миржалол Қўшоқовичнинг фикрлари қуйидагича янгради:
Киритилди: 09:36, 03.05.2012. Ўқилди: 5416 марта. Фикрлар
«Насаф» «Ал-Жазира»га қарши иккинчи учрашувда ҳам ўз дарвозасидан тўртта гол ўтказиб юборди.
Киритилди: 23:36, 02.05.2012. Ўқилди: 6072 марта. Фикрлар
«Пахтакор» ҳамда «Ал-Иттиҳод» учрашуви якунига етганидан сўнг бўлиб ўтган матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Деян Журжевич иштирок этди. Мураббий ўйин ҳақида гапирар экан қуйидаги фикрларни гапириб ўтди.
Киритилди: 21:28, 02.05.2012. Ўқилди: 6593 марта. Фикрлар
«Пахтакор» ҳамда «Ал-Иттиҳод» учрашуви якунига етганидан сўнг бўлиб ўтган матбуот анжуманида меҳмонлар бош мураббийи Раул Канеда иштирок этди. Мураббий ўйин ҳақида гапирар экан қуйидаги фикрларни айтди.
Киритилди: 21:10, 02.05.2012. Ўқилди: 5686 марта. Фикрлар
“Пахтакор” қўлдан келганча ҳаракат қилди. Аммо бугунги кунда аввалгидек важоҳатли бўлмаган “Ал-Иттиҳод” Тошкентдаги ўйинда ҳам 3 очкони қўлга киритиб, гуруҳ ғолиблиги масаласини бугун ҳал қўйишга улгурди.
Киритилди: 20:53, 02.05.2012. Ўқилди: 5882 марта. Фикрлар
ОЧЛ 5 тур доирасидан ўрин олган «Пахтакор» ҳамда «Ал Иттиҳод» жамоалари ўртасидаги учрашувда майдонга тушадиган футболчилар рўйхати маълум бўлди. Эътиборли томони Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси аъзоси Аббос Махситалиев фаолиятида илк марта ОЧЛ баҳсларида асосий дақиқалардан ҳаракат қиладиган бўлди.
Киритилди: 18:17, 02.05.2012. Ўқилди: 5961 марта. Фикрлар
Австралиянинг жанубида жойлашган Аделаида шаҳридаги "Хайдмарш" стадионида ўйин бошланиши билан майдон эгалари кўпам ҳужумга ўтмасдан, дуранг ҳисобни ушлаб қолиш учун крашаётганлари ўйиннинг дастлабки 5-10 дақиқасида маълум бўлди-қўйди.
Киритилди: 16:49, 02.05.2012. Ўқилди: 6154 марта. Фикрлар
Бугун халқаро майдонларда Ўзбекистон шарафини ҳимоя қилаётган Олий лига клублари навбатдаги учрашувларни ўтказишади.